Przejdź do treści

ZUS-omat już dostępny!

Dla klientów odwiedzających Centrum Przedsiębiorczości Smolna, oferujemy możliwość bezpłatnego skorzystania z ZUS-omatu.

17-04-2013

Za pomocą tego łatwego w obsłudze urządzenia, w prosty i szybki sposób załatwić można wszelkie formalności, które normalnie trzeba byłoby wykonywać udając się osobiście do ZUS-u.

Umożliwia on złożenie wniosku w formie papierowej i elektronicznej, który następnie automatycznie przekazywany jest do placówki ZUS. Ponadto, ZUSomat oferuje możliwość dostępu do portalu PUE (czyli do indywidualnych profili) oraz do strony internetowej zakładu. W każdej chwili klient może także połączyć się bezpośrednio z konsultantem z ZUS-u poprzez system telefoniczny zainstalowany w urządzeniu.

Urządzenie dostosowane jest do wymogów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Z ZUS-omatu korzystać mogą także osoby niedowidzące, niewidzące oraz niedosłyszące.

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin