Przejdź do treści

Program „Katalizator rozwoju firmy II”

JESTEŚ POCZĄTKUJĄCYM PRZEDSIĘBIORCĄ? MYŚLISZ O ZAŁOŻENIU WŁASNEJ FIRMY? SZUKASZ KOMPEKSOWEGO WSPARCIA W ROZWOJU SIEBIE JAKO PRZEDSIĘBIORCY ORAZ W BUDOWANIU SWOJEJ FIRMY?

17-11-2014

JESTEŚ POCZĄTKUJĄCYM PRZEDSIĘBIORCĄ? MYŚLISZ O ZAŁOŻENIU WŁASNEJ FIRMY? SZUKASZ KOMPEKSOWEGO WSPARCIA W ROZWOJU SIEBIE JAKO PRZEDSIĘBIORCY ORAZ W BUDOWANIU SWOJEJ FIRMY?

 

KATALIZATOR ROZWOJU FIRMY IITO IDEALNY PROGRAM DLA CIEBIE!

 

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Biorąc udział w programie KRF II uczestniczysz w KOMPLEKSOWYM PROGRAMIE MENTORINGOWO-SZKOLENIOWYM składającym się z półrocznego procesu mentoringowego z doświadczonym mentorem oraz cyklu 6-ciu szkoleń biznesowych. Szkolenia dotyczą tematów takich jak: Rozwój pomysłu biznesowego, Lean Canvas, Sprzedaż, Networking. Szkolenia odbywają się w Warszawie.

Szkolenia są prowadzone przez naszego partnera, firmę konsultingową Innovatika.

 

Dzięki połączeniu mentoringu ze szkoleniami obie metody wsparcia uzupełniają się i są efektywniejsze. Pomoże Ci to doprecyzować wizję i strategię Twojego biznesu, stworzysz plan działania oraz na bieżąco będziesz poszerzał swoją wiedzę i doświadczenie, maksymalizując szanse na rozwój i sukces Twojej firmy.

 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Osoby w wieku 18-35 lat, które:

  • Planują założyć własną firmę, w tym osoby bezrobotne
  • Prowadzą własną działalność gospodarczą nie dłużej niż trzy lata

 

 

CO NALEŻY ZROBIĆ ŻEBY ZGŁOSIĆ SIĘ DO PROGRAMU?

 

Aby zgłosić się do Katalizatora Rozwoju Firmy II należy pobrać i dokładnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie Youth Business Poland.

Więcej informacji o programie znajdziesz na stronie YBP w zakładce aktualności, na profilu FB i w naszej ulotce.

W przypadku pytań – zachęcamy do kontaktu!

 

NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA.

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin