Przejdź do treści

Projekt Akceleracyjny YBP – Katalizator Rozwoju Firmy IV

Masz kreatywne pomysły, które można przekształcić w biznes? Myślisz o założeniu własnej firmy? A może już jesteś początkującym przedsiębiorcą i szukasz kompleksowego wsparcia w rozwoju firmy? Skorzystaj z wsparcia Programu YBP !

28-01-2016

srednielogocale

YBP organizuje już IV edycję Projektu Katalizator Rozwoju Firmy. To 6-miesięczny,  intensywny projekt akceleracyjny, podczas którego będziesz miał możliwość wypracować strategię rozwoju swojej firmy
CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

  • 6 miesięcy indywidualnego wsparcia doświadczonego mentora biznesu
  • Stworzysz i dopracujesz swój model biznesowy
  • Przetestujesz swoje pomysły z potencjalnymi klientami i przygotujesz je do wdrożenia na rynek
  • Będziesz pracować w grupie 20 początkujących przedsiębiorców, z którymi możesz wymieniać wiedzę, doświadczenia, usługi a nawet… budować zespół lub wspólnie rozwijać nowe projekty.

Wspieramy w rozwoju zarówno  startupy, jak i małe przedsiębiorstwa, które szukają sposobu na stworzenie unikatowych produktów i usług oraz odniesienie sukcesu na rynku.

Więcej informacji , opinie uczestników i opis działań na stronie projektu.

Organizatorem projektu jest Youth Business Poland. YBP jest częścią Youth Business International (YBI), wspierającej przedsiębiorczość i walkę z bezrobociem w ponad 40 krajach świata. W YBI zrzeszonych jest aktualnie 25 000 mentorów.
Nie zwlekaj! Wypełnij formularz już dziś i DOŁĄCZ do Programu!

Rekrutacja trwa do 15  lutego. Ilość miejsc ograniczona. Organizator zastrzega możliwość wcześniejszego zakończenia rekrutacji w momencie otrzymania 50 zgłoszeń.

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin