Przejdź do treści

Nasi przedsiębiorcy jadą do Cannes !

Śródmieście oferujące premium lokalizacje dla lokowania biznesu, Praga z klimatem i zachowaną strukturą przedwojennego miasta. Atrakcyjność inwestycyjną stolicy pod kątem budownictwa mieszkaniowego eksponować będzie Warszawa na najbardziej prestiżowych targach nieruchomości w Europie – MIPIM w Cannes, które startują 15 marca.  

11-03-2016

Warszawa ponownie w Cannes!

 

 

Miasto stołeczne Warszawa regularnie uczestniczy w międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM prezentując się jako lider w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Przekaz „Grow with Warsaw”, czyli rozwijaj i rozrastaj się z Warszawą jest  uniwersalny. Pokazuje on trend, który stolica utrzymuje od lat i planuje na kolejne. Kryją się w nim zarówno osiągnięcia sektora publicznego, m.in. takie jak doskonałe wykorzystanie środków unijnych, rozwój infrastruktury, rewitalizacja oraz sukcesy sektora prywatnego, czyli developerów i podmiotów biorących udział w procesie inwestycyjnym w stolicy. „Grow with Warsaw” to także obietnica na przyszłość.

MIPIM_konf_pras_20160309 (7) MIPIM_konf_pras_20160309 (1)

warszawa mipim 2016 cannes 1 1 warszawa mipim 2016 cannes 1 10

 

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin