Przejdź do treści

Targi Pracy i Przedsiębiorczości! Wypłyń na szerokie wody kariery!

Zapraszamy 5 października 2016 r. II piętro Pałacu Kultury i Nauki Wstęp bezpłatny

30-09-2016

W dniu 5 października 2016 r., w godzinach 10.00 – 17.00, w salach wystawowych na drugim piętrze Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, po raz kolejny odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Targi to niepowtarzalna okazja na spotkanie się osób poszukujących pracy z pracodawcami, a także bogata oferta instytucjonalnego wsparcia dla planujących przygodę z własnym biznesem.

Organizatorami przedsięwzięcia są: Urząd m.st. Warszawy, Centralny Ośrodek Aktywizacji Zawodowej, Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Uniwersytet Warszawski, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie. Partnerami Organizacyjnymi są: Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Auchan Retail Polska, Bricoman Polska Sp. z o.o., Poczta Polska, Mobilis Group, GADMED.

Patronat honorowy nad Targami Pracy i Przedsiębiorczości objęła Prezydent m.st. Warszawy.

Warto odwiedzić Targi, ponieważ jest to jedno z największych tego typu wydarzeń na Mazowszu.
Na odwiedzających czeka 114. wystawców i ponad 8.000 ofert pracy. Poszukiwani będą m.in. programiści, inżynierowie, optycy, kierowcy, lekarze, pracownicy służby zdrowia, księgowi, konstruktorzy, specjaliści
ds. marketingu, finansów, kierownicy oraz przedstawiciele wielu innych atrakcyjnych na rynku zawodów. Swoje oferty pracy zaprezentują pracodawcy z branży, transportowej, nowoczesnych technologii, FMCG, handlowej, hotelowej, produkcyjnej i technicznej, gastronomi, usług porządkowych, ochrony osób i mienia, a także administracji publicznej i służb mundurowych.

Dla odwiedzających przygotowano Strefę Pracodawców Francuskich, w której będą odbywały się rekrutacje do pracy w firmach zrzeszonych we Francusko-Polskiej Izbie Gospodarczej. Eksperci z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi udzielą wielu praktycznych porad jak przygotować się do skutecznego poszukiwania pracy i procesów rekrutacyjnych.

Poza ofertami pracodawców tegoroczna edycja Targów Pracy i Przedsiębiorczości obejmuje Salon Przedsiębiorczości oraz Salon Doradztwa Zawodowego, który będzie okazją do skorzystania z indywidualnych konsultacji z ekspertem oraz możliwością skorzystania z wykładów związanych z tematyką doradztwa zawodowego, które odbędą są w sali Mikołajskiej.

Wszystkie te działania mają na celu przybliżenie szerokiego spektrum zagadnień związanych z planowaniem kariery zawodowej oraz wchodzeniem lub powrotem na rynek pracy. Zainteresowani będą mogli dowiedzieć się, m.in., jak poprawnie napisać CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także w jaki sposób z sukcesem przejść procesy rekrutacyjne oraz znaleźć swoją ścieżkę kariery.

Dla wszystkich przedsiębiorczych, jednak mających wątpliwości i pytania związane z uruchomieniem bądź prowadzeniem działalności gospodarczej, w ramach Salonu Przedsiębiorczości przewidziano profesjonalne spotkania z ekspertami, a także wykłady odbywające się w Sali Goethego. Przyszli przedsiębiorcy będą mogli nauczyć się w jaki sposób zaplanować karierę, uruchomić kreatywność, znaleźć swój pomysł na firmę i przygotować profesjonalnie biznesplan. Spotkania z praktykami z pewnością będą dla uczestników Targów inspiracją do podejmowania nowych wyzwań. Lista wystawców i szczegółowy program Targów Pracy i Przedsiębiorczości są dostępne na stronie: www.up.warszawa.pl/targi Udział w Targach jest bezpłatny.

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin