Przejdź do treści

Startup Shaker

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, czy to recepta na sukces czy scenariusz wielkiej katastrofy? Chcesz go przetestować i sprawdzić, czy znajdzie potencjalnych klientów? Marzysz o startupie, ale szukasz jeszcze swojej idei? Zgłoś się i weź udział w Startup Shakerze – bezpłatnym wydarzeniu skierowanym do młodych, przedsiębiorczych osób, które odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

10-05-2017

W Startup Shakerze wezmą udział kilkuosobowe zespoły złożone z osób o różnych kompetencjach. W każdej z drużyn pracować będą studenci i absolwenci z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży, projektowaniu graficznym, IT i UX. Podczas intensywnego weekendu będą mogli liczyć na wsparcie mentorów, którzy odpowiedzą na pytania i podzielą się swoim doświadczeniem. Projekt zakończy się prezentacją efektów pracy przed jury, które wybierze dwanaście najlepszych teamów zakwalifikowanych do następnego etapu Startup Shakera – tematycznych warsztatów dotyczących budowania modeli biznesowych, marketingu i pitchingu.

Udział w Startup Shakerze umożliwi zdobycie wszystkiego, co jest potrzebne do pracy
w świetnie prosperującym startupie – narzędzi potrzebnych do zaplanowania swojego modelu biznesowego, technik weryfikacji swojego pomysłu, ale przede wszystkim kompetentnego, zgranego zespołu.

Program organizowany jest już po raz czwarty przez m.st. Warszawa oraz Startup Academy we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie.
Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.startupshaker.pl. Tam też znajdują się formularze rejestracyjne.

 

Więcej informacji udziela:

 

Maja Matuszewska

Project Manager Startup Academy

e-mail: maja@startupacademy.pl

nr tel.: 576 959 567

 

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin