Przejdź do treści

Doradztwo prawne, księgowe i biznesowe !

Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza na profesjonalne indywidualne konsultacje biznesowe, skierowane do osób, które chcą założyć firmę i działających przedsiębiorców w ramach projektu #Academy_Smolna.

12-05-2017

Centrum Przedsiębiorczości Smolna we współpracy z Youth Business Poland zaprasza na cykl profesjonalnego doradztwa indywidualnego, skierowanego do przedsiębiorców. Od marca do grudnia osoby odwiedzające Centrum Przedsiębiorczości Smolna będą mogły skorzystać z indywidualnego doradztwa prawnego, księgowego i biznesowego, prowadzonego przez wysokiej jakości ekspertów i praktyków biznesu.

#Academy_Smolna 14 marca 2017 ruszają zapisy na bezpłatne doradztwo biznesowe, prawne i księgowe dla Początkujących Przedsiębiorców. Projekt realizowany jest w partnerstwie z Miastem Stołecznym Warszawa.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?
Osoby zmotywowane, które mają pomysł na firmę, chcą ją rozwijać i zrobiły pierwsze kroki w tym celu.
Przedsiębiorcy, którzy potrzebują wsparcia w rozwoju firmy.

NAJBLIŻSZE TERMINY DORADZTWA

Doradztwo i dyżury Mentorów YBP odbywają się cyklicznie w każdą środę i czwartek. Aby zapisać się na doradztwo, należy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy i poczekać na kontakt zwrotny naszego konsultanta.

DORADZTWO PRAWNE I KSIĘGOWE

ZAPISZ SIĘ!

DORADZTWO BIZNESOWE

ZAPISZ SIĘ!

Plakat

Nowsza:

Wykład Ekspercki #OPEN_SMOLNA

16-05-2017

Starsza:

Startup Shaker

10-05-2017

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin