Przejdź do treści

Przyłącz się do START2ACT i wykorzystaj cały potencjał swojej firmy.

START2ACT to międzynarodowa grupa ekspertów do spraw energetyki i przedsiębiorczości, którzy połączyli siły, aby, przy wsparciu Unii Europejskiej, uświadamiać mały biznes w zakresie efektywności energetycznej.

04-07-2017

Zoptymalizuj zarządzanie zasobami swojej firmy

  • Skorzystaj z bezpłatnych i dopasowanych do Twojej firmy porad dotyczących efektywności energetycznej.
  • Upewnij się, że podejmujesz właściwe kroki w kierunku zwiększania efektywności energetycznej – START2ACT pomoże Ci zidentyfikować właściwe działania.
  • To, co sprawdza się w innych firmach niekoniecznie zadziała u Ciebie – pozwól ekspertom START2ACT wykonać pracę za Ciebie i zbadać potencjał Twojej firmy.

Obniż koszty

  • START2ACT łączy w sobie wiedzę i indywidualne rozwiązania dotyczące efektywności energetycznej – wiele z nich łatwo jest wdrożyć, nie kosztują one wiele, a pozwolą zaoszczędzić zasoby, które będziesz mógł wykorzystać w innych obszarach firmy.
  • Inwestowanie w efektywność energetyczną jest opłacalne.

 

Zdobądź przewagę nad konkurencją

  • START2ACT wspiera firmę we wdrażaniu zasad efektywności energetycznej już na wczesnym etapie jej działalności.
  • Pomoc naszych ekspertów może pomóc Ci zdobyć przewagę nad konkurencją i od samego początku budować wizerunek firmy przyjaznej środowisku.
  • START2ACT pozwoli Ci poszerzyć grono kontaktów z firmami także przyjaznymi środowisku.

 

Zredukuj swój i europejski ślad ekologiczny

  • Eksperci START2ACT omówią z Tobą i zidentyfikują najlepsze rozwiązania prowadzące do zmniejszenia wpływu Twojej firmy na środowisko.
  • Wprowadź w firmie przyjazne środowisku podejście do biznesu. Przyczynisz się do zrównoważonego rozwoju całej Europy.

 

50 małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce, które działają nie dłużej niż 5 lat zostanie objętych mentoringiem energetycznym i skorzysta z bezpłatnych porad ekspertów Krajowej Agencji Poszanowania Energii.

Zgłoś się do nas już dziś, aby znaleźć się w gronie tych firm. Pisz do nas na start2act@kape.gov.pl.

 

Krajowa Agencja Poszanowania Energii realizuje unijny projekt „Start2Act”, który finansowany jest w ramach programu Horyzont 2020. Jego celem jest angażowanie europejskich startupów oraz nowopowstałych MŚP w działania prowadzące do użytkowania energii w sposób zrównoważony.

Nowsza:

Pracuj mądrze, a nie ciężko

04-07-2017

Starsza:

Szkolenia na Smolnej w Lipcu!

29-06-2017

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin