Przejdź do treści

Start JLM Competition 2017 – konkurs na startup

Ambasada Izraela w Polsce ogłasza konkurs na technologiczny startup w ramach międzynarodowego projektu Start Jerusalem Competition 2017.

24-08-2017

Nagroda główną jest 5-cio dniowa wizyta studyjna w Jerozolimie – jednym z wiodących ekosystemów innowacji technologicznych na świecie. Do udziału w konkursie bardzo zachęcamy przedsiębiorczynie i przedsiębiorców. Będzie to niesamowita okazja do wypromowania swojego startupu i przedstawienia go szerszej publiczności.

Konkurs będzie podzielony na dwie części, podczas których zostanie wybranych 10 finalistów.

Pierwsza część skierowana jest do startupów technologicznych założonych przez kobiety. Odbędzie się ona 10 września 2017 r. podczas IX Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet w Poznaniu. Będzie to niezwykła okazja do wzięcia udziału w warsztatach z ekspertkami oraz wysłuchania konkursowych prezentacji startupów. Jury wyłoni 3 najlepsze przedsiębiorczynie, które przejdą do finału konkursu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach innowacyjnych na przykładzie izraelskich wzorców, które będą organizowane w ramach konkursu.

Do drugiej części konkursu zapraszamy wszystkie technologiczne startupy. W drugiej połowie września w Warszawie zostanie wyłonionych kolejnych startupów.

W październiku spośród 10 finalistów podczas finałowych prezentacji w Warszawie zostanie wybrany zwycięzca, który zdobędzie nagrodę główną w konkursie, wyjazd do Izraela (organizowany na początku listopada).

Uwaga! Na zgłoszenia czekamy do 27 sierpnia 2017!

Kwestionariusz konkursowy dostępny pod linkiem:

https://goo.gl/forms/bjHQy9l3ryi4teIa2

Serdecznie zapraszamy!

Wymagania konkursowe:

  • Konkurs skierowany jest do polskich startupów z branż: Technology, Web, Mobile i ICT.
  • Startup powinien być przynajmniej we wczesnej fazie realizacji (seed stage).
  • Do pierwszej ‘poznańskiej’ części konkursu będą kwalifikowane startupy założone przez kobietę lub współprowadzone przez kobiety.
  • Druga ‘warszawska’ część jest otwarta dla wszystkich przedsiębiorców.
  • W trakcie poszczególnych eliminacji prosimy o przygotowanie prezentacji w języku angielskim.
  • Prezentacja nie powinna przekraczać 4 minut.​

Jerusalem – Startup Capital of Israel:

List Kongresu Kobiet i Ambasador Izraela (pobierz​).

Szczegółowy opis Start Jerusalem Competition 2017, wraz z wstępnym programem ( Start Jerusalem Competition 2017 (about + agenda), plik w języku angielskim).

Kontakt:

Emil Jezowski
Dyrektor ds. edukacji
Ambasada Izraela
education@warsaw.mfa.gov.il ​
22 597 05 47

Nowsza:

#Net_Smolna

25-08-2017

Starsza:

II edycja ReaktorX

24-08-2017

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin