Przejdź do treści

„Startup Contest”

Jeśli jesteś zainteresowany przedsiębiorczością, tematyką BIG DATA/E-COMMERCE, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Określona tematyka, programiści, projektanci, ludzie związani z marketingiem, finansami, prawem oraz twórcze umysły będą mieli okazję spotkać się w C4 Retail Lab by stworzyć razem coś wspaniałego!

18-10-2017

 

CONTEST GREY

Startup Contest odbędzie się w C4 Retail Lab przy ulicy Światowida 18 w Warszawie.

Przez trzy dni: 20, 21 oraz 22 października 2017 od godziny 17, przez 54 godziny, uczestnicy będą pracować nad start-upami.

Najlepszy z nich zostanie nagrodzony.

Na uczestników będą czekać także nagrody!

Zarejestruj się: http://madiffpl.com/start-up-contest-big-data-e-commerce/

 

 

1. Czy muszę wziąć udział we wszystkich trzech dniach?

Oprócz Organizatorów, wybranych trenerów, uczestników i prowadzącego, każdy kto zdecydował się na wzięcie udziału w Start-up Contest zobligowany jest do obecności każdego dnia.

2. Jak się zarejestrować?

Na Start-up Contest należy zarejestrować się za pomocą strony http://madiffpl.com/start-up-contest-big-data-e-commerce/ . Aby uzyskać pełną listę nadchodzących wydarzeń, należy śledzić nasz meetup oraz social media, które można znaleźć pod hasłem i-Madiff. Wydarzenie jest bezpłatne, ale należy się na nie zarejestrować.

3. Ile muszę zapłacić?

Wydarzenie jest bezpłatne.

4. Czy potrzebuję zespołu?

Wszyscy, którzy zarejestrują się na imprezę jako uczestnicy, muszą być w zespole. Zespoły tworzą się po głosowaniu na najlepszy pomysł. Praca zespołowa to klucz do sukcesu! Pamiętajcie! ??

5. Jakie są miejsca noclegowe na imprezę?

Uczestnicy są odpowiedzialni za rezerwację własnego transportu i zakwaterowania (w razie potrzeby).

6. Co, jeśli mój pomysł nie zostanie wybrany?

Nie przejmuj się tym! Na pewno, któryś z pomysłów Twojego kolegi lub koleżanki uznasz za dobry i dołączysz do jego/jej drużyny. Zachęcamy do jak najlepszego przedstawienia swoich pomysłów, ale także docenienia starań innych. Gramy fair play!

7. Gdzie mogę znaleźć harmonogram imprezy?

Znajdziesz go tutaj.

8. Co mam ze sobą zabrać?

  1. Laptop.
  2. Ładowarki (do telefonu, do laptopa, do aparatu itd.).
  3. Jeżeli potrzebujesz, ponieważ jesteś przyzwyczajony do takiego trybu pracy: drugi monitor, klawiaturę, myszkę.
  4. Dobru humor i pozytywną energię!

9. Jak się przygotować?

Zrobić kilka badań w zależności od Twojego pomysłu. Poczytanie na temat rynku, to podstawowe informacje, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć problem, jaki próbujesz rozwiązać.

Umocnij swoją pozycję. Podczas prezentacji masz 60 sekund, aby przekonać innych do dołączenia do swojego zespołu. Jasne, zwięzłe i przekonujące argumenty!

Przyjdź z przyjacielem! Wydarzenia są lepsze w dobrym towarzystwie!

10. Jakie są zasady?

Znajdziesz je w Regulaminie.

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin