Przejdź do treści

Konkurs dla startupów na Startup-Woche Düsseldorf 2018!

Prowadzisz startup w Warszawie? Reprezentujesz branżę kreatywną lub IT? Chcesz rozwijać swój biznes w Niemczech i spotkać się z inwestorami? Weź udział w konkursie i bezpłatnie pojedź z nami w kwietniu na Startup-Woche Düsseldorf 2018!

27-10-2017

Drogi Startupowiczu!

 

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania brzmią „TAK”, to pragniemy serdecznie zaprosić Cię do udziału w organizowanym przez nas konkursie. Nagrodą jest wyjazd do Düsseldorfu dla ośmiu najciekawszych przedsięwzięć na Startup-Woche w kwietniu przyszłego roku.

W trakcie wyjazdu będziesz miał możliwość zaprezentowania swojego biznesu na sesji pitchingowej podczas „Warsaw Startup Night” w Instytucie Polskim. Zorganizujemy spotkania z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupowego, inwestorami oraz przedsiębiorstwami, a także zapewnimy uczestnictwo w szkoleniu. Na miejscu będziesz mógł skorzystać z bogatej oferty eventów podczas Startup-Woche Düsseldorf 2018 (https://www.startupwoche-dus.de/).

Nabór do konkursu trwa od 25 października do 17 listopada. Więcej informacji wraz z dokumentami niezbędnymi do aplikowania oraz regulaminem znajduje się na stronie internetowej wydarzenia: TUTAJ

Zgłoszenia przyjmujemy na adres: startup@ahk.pl.

Organizatorami konkursu i wyjazdu są Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Instytut Polski w Düsseldorfie oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na ww. adres.

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin