Przejdź do treści

Seminarium SESAM: „Krajowe i zagraniczne zamówienia publiczne po nowemu – perspektywa MŚP”

Uprzejmie zachęcamy do udziału w seminarium pt. „Krajowe i zagraniczne zamówienia publiczne po nowemu – perspektywa MŚP”

07-11-2017

Seminarium odbędzie się 16 listopada 2017 r. w Ministerstwie Rozwoju w Warszawie. Seminarium organizowane jest w związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, którego celem jest popularyzacja przetargów UE wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Udział w seminarium jest nieodpłatny. Rejestracja trwa!

Podczas seminarium uzyskają Państwo wiedzę i podstawowe narzędzia z zakresu krajowego rynku zamówień publicznych oraz rynku zamówień publicznych w Niemczech i Austrii. Przewidziane są również prelekcje dot. możliwości wsparcia polskich firm w przetargach organizacji międzynarodowych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Ministerstwo Rozwoju, partnera wydarzenia. Seminarium jest również okazją do networkingu i konsultacji indywidualnych z ekspertami.

 

Aby uczestniczyć w seminarium należy:

– zapoznać się z załączonym programem,

– wypełnić formularz i przesłać zgodnie z zawartą w nim instrukcją.

Po wysłaniu formularza wpłynie do Państwa potwierdzenie wpisu na listę uczestników. Zapraszamy!

 

Przewidziana jest transmisja online z seminarium, więcej informacji – wkrótce.

Formularz rejestracyjny – POBIERZ

Program seminarium – POBIERZ

Mapka seminarium

 

Więcej informacji o projekcie SESAM: http://mzp.parp.gov.pl/pl/sesam-pl

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin