Przejdź do treści

Europass twoją szansą na rynku pracy i edukacji

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatny wykład!

07-12-2017

Europass

Punkt  Informacji Europejskiej  Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. Europass Twoją szansą na rynku pracy i edukacji, który odbędzie się w środę 13 grudnia br. o godz. 16:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Spotkanie poprowadzi Pan Dawid Wójcicki, przedstawiciel Krajowego Centrum Europass.

 

Europass to program Komisji Europejskiej obecny w 36 krajach Europy, funkcjonujący w oparciu o decyzję połączonych sił Parlamentu Europejskiego i Rady. Europass to inaczej pięć dokumentów umożliwiających obywatelom europejskim przedstawianie nabytych umiejętności i kwalifikacji w jasny i zrozumiały sposób w całej Europie.

Głównym zadaniem polskiego biura Europass, podobnie jak biur w innych krajach, jest działanie w roli punktu kontaktowo-informacyjnego dla wszystkich chętnych (osób, organizacji i instytucji) informującego o dokumentach oraz obsługującego ich użytkowników.

Zagadnienia omawiane podczas wykładu:

  1. Cele programu Europass.
  2. Portfolio Europass (możliwości pozyskania poszczególnych dokumentów wraz z przykładami ich wykorzystania).
  3. Omówienie sposobów przedstawienia kompetencji, kwalifikacji, doświadczeń zawodowych i edukacyjnych.
  4. Interoperacyjność z Europass.
  5. Zadania Krajowego Centrum Europass.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej
rejestracji pod adresem:
  wyklady_europejskie@um.warszawa.pl

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin