Przejdź do treści

Jak pomnożyć sukces startupu?

JAK POMNOŻYĆ SUKCES START-UP- o uważnym badaniu potrzeb swoich klientów i stworzeniu kolejnego start-upu opowie Michał Gołkiewicz, CEU Nutricus i Sundose

07-12-2017

JAK POMNOŻYĆ SUKCES START-UP-  o uważnym badaniu potrzeb swoich klientów i stworzeniu kolejnego start-upu opowie Michał Gołkiewicz, CEU Nutricus i Sundose.

Celem spotkania jest poznanie etapów rozwoju start-upu i zainspirowanie się do wykorzystania metody lean start-up i customer development w budowaniu produktów i usług. Michał opowie o tym, jak udało mu się stworzyć firmę, w którą początkowo włożył 1000 zł a po kilku latach przekonał do siebie inwestorów, jak dokonywał zwrotów i dopasowywał swój start-up do potrzeb rynku. Michał pokaże również jakie kroki pozwoliły mu na szybkie stworzenie nowej spółki Sundose, który uzupełnia potrzeby jego klientów, zdobywa prestiżowe, międzynarodowe nagrody i ma szansę na międzynarodowy sukces. Na koniec Michał podzieli się wrażeniami z udziału w międzynarodowym programie akceleracyjnym w Tajwanie, z którego wraca na początku grudnia.

Opowiemy również o nowym Programie Rozwoju Przedsiębiorczości StudyInn, którego autorzy opowiedzą o swoim doświadczeniu w pracy ze startupami i w startupach. Program jest propozycją dla osób, które mają pomysły/rozwijają start-upy z branży fin-tech i szukają wiedzy, doświadczenia i pomocy w zbudowaniu swojej firmy od podstaw.

Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jakie są możliwości otrzymania dofinansowania i refundacji stanowiska pracy w ramach programu Wsparcie w Starcie BGK oraz co Centrum Przedsiębiorczości Smolna oferuje początkującym przedsiębiorcom.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, 7 grudnia o 17.05 zapraszamy na Smolną 4 🙂 Wymagana rejestracja za pomocą evenea.

Korzyści z uczestnictwa:

  • Dowiesz się ja wyglądają etapy rozwoju startupu i jak przekonać do swoich pomysłów inwestorów
  • Poznasz zasady budowania produktów i usług, oparte na metodzie lean startup
  • Dowiesz się jak wygląda zarówno specyfika zarządzania jak i pracy w startupach
  • Będziesz mieć możliwość porozmawiania z innymi początkującymi przedsiębiorcami, zadania pytań dotyczących rozwoju swojej firmy
  • Poznasz założenia programu Wsparcie w Starcie BGK, w ramach którego można pozyskać finansowanie na rozwój firmy i dodatkowo uzyskać refinansowanie stanowisk pracy

Przebieg spotkania

16:45-17:00      Rejestracja uczestników

17.00-17.20      Adrian Migoń, YBP. Skąd otrzymać dofinansowanie na rozwój firmy, program BGK Wsparcie w Starcie

17.20-18.00      Szymon Lach, StudyInn Foundation, Praca w startupie vs. praca ze startupami – po obu stronach medalu

18.00-19.00      Michał Gołkiewicz, Nutricus, Sundose. Jak pomnożyć sukces.

19:00-20:00      Pytania, networking, pizza i fajna atmosfera 🙂

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin