Przejdź do treści

Dusseldorf Startup Woche – rozstrzygnięcie konkursu

W dniu 24 listopada zakończył się nabór startupów na wyjazd do Düsseldorfu w ramach wydarzenia Startup Woche Düsseldorf. Konkurs skierowany był  do stołecznych startupów z branży IT/ICT (w szczególności gry komputerowe, aplikacje mobilne, usługi internetowe, handel elektroniczny) oraz kreatywnej (nowoczesna moda, projektowanie, sztuka).

08-12-2017

W ramach konkursu wybranych zostało ośmiu laureatów, którzy będą mieli okazję pojechać na trzydniową wizytę studyjną pod opieką organizatorów do Düsseldorfu na wydarzenie Startup-Woche i zaprezentować swój biznes na sesji pitchingowej podczas specjalnego eventu „Warsaw Startup Night” w Instytucie Polskim. Program wyjazdu zakłada spotkania z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupowego, inwestorami oraz przedsiębiorstwami, a także uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym przez niemieckiego trenera. Uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z bogatej oferty wydarzeń na miejscu. Więcej informacji o Startup-Woche Düsseldorf znajduje się pod adresem: https://www.startupwoche-dus.de/.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty transportu, noclegów, wyżywienia oraz szkolenia.

Lista laureatów konkursu:

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin