Przejdź do treści

Opracowanie i przeprowadzenie programu doradczego z elementami szkoleniowymi pod nazwą #Academy_Smolna, dla osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej oraz przedstawicieli MŚP

Konkurs otwarty na przeprowadzenie programu #Academy_Smolna 2018 w roku 2018.

15-12-2017

Szczegóły dotyczące ogłoszenia konkursowego, w tym założeń programu oraz procedury konkursowej dostępne są na stronie http://ngo.um.warszawa.pl/otwarte-konkursy/opracowanie-i-przeprowadzenie-programu-doradczego-z-elementami-szkoleniowymi-pod-na

Organizacje pozarządowe mają czas na składanie ofert w systemie Witkac (www.witkac.pl) do 28 grudnia 2017 r.

 

Założenia programu:

Celem programu doradczego jest podniesienie kompetencji uczestników w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej.

Program ma uzupełnić ofertę szkoleniową i doradczą Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Biurze Rozwoju Gospodarczego m.st. Warszawy.

Projekt jest adresowany do osób, które planują założyć lub wykonują działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego. Grupa docelowa to osoby, które posiadają już wstępnie doprecyzowany produkt/pomysł, potrafią go scharakteryzować i są zmotywowane do aktywnego udziału w projekcie. Program ma za zadanie zwiększyć wiedzę i kompetencje uczestników w zakresie podstaw prowadzenia firmy i sposobów jej rozwoju tak, aby zmaksymalizować ich szansę na założenie lub rozwój firmy i odniesienie sukcesu.

Najważniejszy zakres zadań:

  1. Prowadzenie programu usług doradczych polegających na indywidualnym doradztwie świadczonym w ciągu wybranych dni roboczych,  min. 2 razy w tygodniu w Centrum Przedsiębiorczości Smolna (łącznie min. 490 godz.). Doradztwo powinno uwzględniać:
  • doradztwo prawne,
  • doradztwo finansowo-księgowe,
  • doradztwo biznesowe.
  1. Prowadzenie szkoleń otwartych (max 25 osób) dotyczących: stworzenia modelu biznesowego firmy, tworzenie innowacyjnych strategii produktów, sprzedaż, marketing internetowy i social media, tworzenie i zarządzanie zespołem, biznes plan, lean startup itp. Szkolenia powinny odbyć się min. 1 raz w miesiącu w Centrum Przedsiębiorczości  Smolna (czas trwania szkolenia to min. 6 godz.).

Zapraszamy do składania oferty.

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin