Przejdź do treści

„Dofinansowanie UE na edukację przedszkolną w ramach RPO WM”

Zapraszamy serdecznie na wykład dot. możliwości pozyskania dofinansowania na sfinansowanie działalności przedszkolnej

30-01-2018

Kiedy: 12 lutego 2018 r., godz. 11.00 – 14.00
Gdzie: Centrum Kreatywności Targowa (sala konferencyjna na parterze), ul. Targowa 56, Warszawa
Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Dofinansowanie UE na edukację przedszkolną w ramach RPO WM”, który odbędzie się w poniedziałek 12 lutego br. w godz. 11:00 – 14:00 w sali konferencyjnej Centrum Kreatywności Targowa. Spotkanie poprowadzi Pani Maria Wiro-Kiro, przedstawicielka Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych.
Od 19 lutego do 06 marca 2018 r. będzie można składać wnioski o dofinansowanie projektów polegających na tworzeniu nowych miejsc w istniejących ośrodkach wychowania przedszkolnego lub dostosowaniu istniejących miejsc dla potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami. Źródłem finansowania takich projektów będzie Poddziałanie 10.1.4 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.
Zagadnienia omawiane podczas wykładu:
1. Kto może ubiegać się o środki na dofinansowanie projektów dotyczących edukacji przedszkolnej i jakie warunki należy spełnić?
2. Które projekty będą miały preferencje?
3. Omówienie narzędzia do składania wniosku o dofinansowanie projektu pod nazwą MEWA2.0.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji pod adresem: wyklady_europejskie@um.warszawa.pl

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin