Creative Mixer #17: Jak projektować by nie wykluczać

Zapraszamy na kolejne spotkanie Creative Mixera- czyli wydarzenia networkingowego dla branży kreatywnej!

12-03-2018

Creative Mixer #17 to kolejne z cyklu spotkań branży kreatywnej, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council od 2011 roku. Wydarzenie powstało we współpracy z partnerami: Element Talks oraz Mindspace.

Już 22 marca organizatorzy wraz z zaproszonymi ekspertami przyjrzą się bliżej zagadnieniu projektowania uniwersalnego w odniesieniu zarówno do produktów i usług, jak i przestrzeni wspólnych. Z punktu widzenia projektantów i architektów zastanowimy się, jakie aspekty należy uwzględnić, by projekt odpowiadał na potrzeby i angażował wszystkich użytkowników. W oparciu o przykłady z Polski i Wielkiej Brytanii porozmawiamy o najistotniejszych wytycznych w projektowaniu zorientowanym na integrację grup zagrożonych wykluczeniem. Nie mniej ważna w dyskusji będzie również perspektywa osób zamawiających i użytkujących produkty i usługi, czyli nas wszystkich.

W dyskusji wezmą udział:
– Ian McKinnon – Global Disability Innovation Hub (Londyn)
– prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz – Kuryłowicz & Associates,
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
 Oliwia Przybyła – Inclusive Car Interface, 10Clouds
 Wojciech Wasilewski – Netguru

Gospodarzami spotkania będą Ewa Ayton (Head Arts & Lucture, British Council) oraz Michał Olszewski (Wiceprezydent, Miasto Stołeczne Warszawa)

Po dyskusji zapraszamy na poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem: kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

Miejsce i data wydarzenia: 22 marca, godz. 18:00, Mindspace,  Ul. Koszykowa 61

Załącznik