Przejdź do treści

ERASMUS DLA MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW- szansą na rozwój Twojej firmy!

Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców to Program Komisji Europejskiej umożliwiający wymianę doświadczeń między początkującymi i doświadczonymi przedsiębiorcami z krajów Unii, usprawniający dostęp do nowych rynków oraz poszukiwania potencjalnych partnerów handlowych.

02-08-2018

 

Cel:

Głównym celem programu jest umożliwienie wymiany doświadczeń między początkującymi i doświadczonymi przedsiębiorcami, ułatwienie dostępu do nowych rynków oraz poszukiwania potencjalnych partnerów handlowych wśród innych przedsiębiorców z Unii Europejskiej.

 

Kto może wziąć udział:

Doświadczeni przedsiębiorcy przyjmujący(HE – Host entrepreneur) (ponad 3 lata prowadzenia własnej działalności gospodarczej) lub zarządzający małą bądź średnią firmą, którzy mogą skorzystać z energii, świeżego spojrzenia oraz z zapału do pracy początkującego przedsiębiorcy z jednego 27 krajów europejskich.

Początkujący przedsiębiorcy (NE- New entrepreneur) (maks. 3 lata działalności gospodarczej) mogą odbyć kilku miesięczny staż w innym kraju UE u boku doświadczonego przedsiębiorcy i zdobywać umiejętności niezbędne do zrealizowania własnego projektu biznesowego lub do lepszego zarządzania i rozwijania własnej firmy.

 

Korzyści:

– możliwość odbycia kilkumiesiecznej wymiany z innym przedsiębiorcą z krajów europejskich

– dla przedsiębiorców poczatkujących, comiesięczne wsparcie finansowe w kwocie od 530 do 1100 euro (w zależności od wybranego kraju)

– przedsiębiorca przyjmujący uzyskuje możliwość pracy z energicznym i zmotywowanym początkującym przedsiębiorcą, który może przyczynić się do rozwoju firmy, wnosząc innowacyjne pomysły, nową wiedzę i umiejętności.

– „świeże spojrzenie” „opinia z dystansu” młodego przedsiębiorcy, a często także jego specjalistyczna wiedza, którą może nie dysponować przedsiębiorca przyjmujący i którą może wykorzystać.

– Wartością dodaną działania jest budowania sieci kontaktów i silnych relacji, które mogą być przydatne w przyszłości do wzajemnych konsultacji, udzielania referencji i poszukiwania zagranicznych, jak również doskonalenia umiejętności językowych.

 

Wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców zapraszamy do kontaktu, pomagamy od początku do końca w etapie rekrutacyjnym!

 

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.erasmus-entrepreneurs.eu/index.php?lan=pl

Nowsza:

Nabór na biurka i pokoje

07-08-2018

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin