Przejdź do treści

OSTATNIE WOLNE BIURO! ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES W CENTRUM KREATYWNOŚCI TARGOWA!

Prowadzisz działalność w sektorze kreatywnym? Poszukujesz biura/pracowni na rozwijanie kreatywnych pomysłów biznesowych? Zgłoś się do konkursu na powierzchnię biurową w Centrum Kreatywności Targowa! Mamy wolny pokój. Termin składania dokumentów do 28 września 2018 r.

14-09-2018

Zobacz gdzie możesz pracować – wirtualny spacer po Centrum Kreatywności Targowa:(http://firma.um.warszawa.pl/aktualnosci/2016/12/23/zapraszamy-na-wirtualny-spacer-po-centrum-kreatywnosci-targowa/)

Instrukcja składania dokumentów:

Podpisane formularze wraz z załącznikiem 4a należy przesłać w formie zeskanowanych dokumentów na adres: inkubator.targowa@um.warszawa.pl lub złożyć osobiście w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56

Niezbędne dokumenty: (formularz zgłoszeniowy oraz zał. 4a do procedury de minimis) dostępne są na poniżej. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi dokumentami określającymi zasady udostępniania pracowni.

Aktualnie dostępny jest pokój dwu osobowy 4.06 w cenie 866,15 zł netto miesięcznie.

Uwaga pokój będzie dostępny nie wcześniej niż 15 października 2018 r.

W celu obejrzenia oraz w razie pytań prosimy o kontakt z Recepcją CK Targowa pod numerami telefonu: 22 465 90 66/67

POWRÓT DO LISTY
Tagi tego wpisu
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin