Demo Day #WARSAW_booster’18

Najlepsze start-upy z branży fintech i insurtech przedstawią swoje rozwiązania podczas Demo Day już 19 października!

26-09-2018

Miasto Stołeczne Warszawa i Youth Business Poland zapraszają na finał #WARSAW_booster’18.

Najlepsze start-upy z branży fintech i insurtech przedstawią swoje rozwiązania podczas Demo Day już 19 października. Giełda Papierów Wartościowych stanie się przestrzenią wymiany myśli i prezentacji innowacyjnych rozwiązań branżowych.

W ramach wydarzenia 22 finalistów z dwóch grup: preseed i seed zaprezentuje swoje rozwiązania biznesowe w formie prezentacji pitch, a Jury Innovation Council wybierze 6 najlepszych start-upów, które otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 100 000 zł.

Finał jest okazją do przedstawienia innowacyjnych rozwiązań jakie oferują start-upy szerszemu gronu zebranych gości, partnerów i inwestorów oraz promocji medialnej najlepszych rozwiązań biznesowych, których rozwój wspiera Miasto Warszawa.

Finaliści #WARSAW_booster’18 to start-upy: Aimly, Bestrento, BillTech, bNesis, CapitalLab, Cashy, Finsafe, GameHR, Insbid, JoyWork, metis.finance, My Pocket, Rentier, Scanye, Spidersbuild, TensorFlight, Tu Prawnik, Ubix, VivaDrive,  xCharger,  ZweryfikujFirmę.pl, Zettagene.

Miejski program akceleracyjny #WARSAW_booster’18 jest finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa, a partnerami programu są m.in. J.P.Morgan, Nationale Nederlanden, Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowy, BGŻ BNP Paribas, Google, Microsoft, Hogan Lovells, EFL, DATA Ventures, Experior Venture Fund, Microfinance Center i Vivus.pl.

Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie na https://goo.gl/forms/bx3kJNVbwAdP8euX2

Więcej o #WARSAW_booster’18 na stronie http://warsawbooster.ybp.org.pl

19 październik 2018 r.