Creative Mixer: Miasta wieczorową porą – Night Time Industries w Warszawie i Londynie

Creative Mixer #18 Miasta wieczorowa pora– Night Time Industries w Warszawie i Londynie to kolejne z cyklu spotkań branży kreatywnej, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council od 2011 roku. Wydarzenie powstało we współpracy z klubem Pogłos i Warszawską Komisją Klubową.

09-10-2018

Już 11 października organizatorzy wraz z zaproszonymi ekspertami będą dyskutować o współpracy struktur miejskich z branżą muzyczną. Czy możliwa jest synergia w rozwoju miasta i działającej w jego ramach sceny muzycznej? Jak wypracować wspólne cele i zadowalające efekty? Przyjrzymy się wynikom najnowszego „Badania branży muzycznej w Warszawie” oraz wspólnie z praktykami w tej dziedzinie zastanowimy nad efektywnymi modelami współpracy, które z powodzeniem działają w Londynie i Warszawie.

W dyskusji wezmą udział:

Allan Miller– Night Time Industry Association (NTIA), Londyn

Michał Borkiewicz – Komisja Klubowa

Karol Czerniakiewicz– Klub Pogłos

Tomasz Thun – Janowski – Dyrektor Biura Kultury m.st. Warszawy

Gospodarzami spotkania będą : Ewa Ayton ( Head Arts & Culture, British Council) oraz Tomasz Thun- Janowski ( Dyrektor Biura Kultury m.st. Warszawy).

Po dyskusji zapraszamy na poczęstunek.

Miejsce i data wydarzenia: 11 października 2018r., godz. 18:00, Klub Pogłos, ul. Burakowska 12