Przejdź do treści

Przeglądy Technologiczne – czyli spotkania dla eko-firm

Zapraszamy na cykl otwartych spotkań z firmami działającymi w obszarze ochrony środowiska, gdzie poszczególni uczestnicy dzielić się będą swoimi doświadczeniami z tego zakresu.

01-07-2019

 

Urząd M.st. Warszawy organizuje cykl otwartych spotkań pn. „Przeglądy Technologiczne”. Celem spotkań jest prezentacja przez firmy Warszawskie innowacyjnych i technologicznych rozwiązań z obszaru smart city reprezentantom Urzędu m.st. Warszawy i pozostałym uczestnikom: przedstawicielom instytucji, organizacji, funduszy inwestycyjnych, korporacji i startupów.

 

Spotkania stanowić będą ważne forum dialogu między środowiskiem innowacyjnych podmiotów, a samorządem i będą okazją do wymiany wiedzy, prezentacji innowacyjnych pomysłów i prototypów, dyskusji o technologiach i perspektywach ich zastosowania w przestrzeni miasta.

 

W związku z powyższym zapraszamy serdecznie przedstawicieli firm ekologicznych z obszaru M.st. Warszawy do udziału w pierwszym spotkaniu pn. „Ochrona środowiska i klimat”, które odbędzie się 10 lipca w Warszawskim Pawilonie Architektury ZODIAK, Pasaż Wiecha 4.

 

Rdzeniem spotkania będzie przedstawienie przez uczestniczące firmy rozwiązań z sektora ochrony środowiska i różnych jej gałęzi, takich jak: technologie wspierające walkę o ochronę środowiska i klimat, innowacje ekologiczne związane z ochroną powietrza, efektywnością energetyczną, ochroną klimatu, transportem, odnawialnymi źródłami energii czy fotowoltaiką;  rozwiązania z zakresu szeroko pojętego zrównoważonego rozwoju, w tym technologie służące circular economy i sharing economy.

 

 

Zapraszamy do zapisów na spotkanie 10 lipca:

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin