Future Now Awards – konkurs dla startupów

HubHub – jeden z Warszawskich coworków organizuje największą konferencję startupową na Słowacji i jedną z największych w regionie CEE – FutureNow Conference.

05-09-2019

Jedną z inicjatyw, która towarzyszy konferencji jest konkurs FutureNow Awards. Skierowany jest do startupów early-stage z regionu CEE – FutureNow Awards, w ramach którego do zgarnięcia jest 20 000  EUR.

W konkursie udział mogą wziąć startupy, które:

– znajdują się w początkowej fazie rozwoju

– zostały założone maksymalnie 5 lat temu,

– działają w przynajmniej jednym z krajów Europy Środkowej

– nie skorzystały z finansowania zewnętrznego, lub było to finansowanie wynoszące łącznie mniej niż 1 milion euro,

– oferują produkt lub usługę, które mają globalny potencjał

– posiadają już pierwszych płacących klientów

Konkurs składa się z 3 etapów:

ETAP 1 – Eliminacje regionalne – 23 września 2019 – Warszawa

Pitching contest w czasie wydarzenia organizowanego w HubHub. Wygrany zgarnia 3-miesięczne członkostwo w HubHub oraz otrzymuje „dziką kartę” gwarantującą udział w drugim etapie.

Zgłoszenia  – Deadline: 6 września 2019r.

ETAP 2 – FutureNow Bootcamp – 24-26 października 2019 – X-Bionic Sphere / Bratysława

3-dniowy weekendowy bootcamp z mentorami z najlepszych funduszy inwestycyjnych i instytucji startupowych z regionu CEE. Do tego etapu zakwalifikowanych zostanie 25 startupów.

ETAP 3 – Finał FutureNow Awards w trakcie FutureNow Conference – 21 listopada 2019 – Bratysława

6 najlepszych startupów wybranych podczas bootcampu powalczy na scenie o 20 000 EUR. Oprócz samej rywalizacji o nagrodę główną, jest to również szansa na pokazanie się przed inwestorami, potencjalnymi partnerami biznesowymi, korporacjami i najlepszymi funduszami inwestycyjnymi z regionu CEE.

Przydatne linki:

Wydarzenie na FB – runda regionalna PL

Strona FutureNow Awards

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:

Chmiel Bartosz: bartosz.chmiel@hubhub.com

Grabowski Piotr: piotr.grabowski@hubhub.com