Przejdź do treści

Przeglądy Technologiczne – elektromobilność

Kolejne spotkanie z cyklu pn. „Przeglądy technologiczne” za nami!

27-09-2019

 

 

W dniu 25 września w Zodiaku Warszawskim Pawilononie Architektury odbyło się otwarte spotkanie w temacie „Elektromobilność”, podczas którego prezentowano innowacyjne i technologiczne rozwiązania z obszaru smart city i zrównoważonego rozwoju.

 

7 firm prezentowało swoje rozwiązania technologiczne z zakresu elektromobilności, w tym infrastruktury i stacji do ładowania pojazdów elektrycznych, oferty carsharingu elektryków, aplikacji umożliwiającej współdzielenie miejsc parkingowych, koncepcji platformy smartcity, czy aplikacji lokalizującej współdzielone środki transportu.

 

Swoje produkty i usługi prezentowały firmy SPIE Building Solutions, PRE Edward Biel Producent Rozdzielnic Elektrycznych, ENGIE, JedenŚlad sp. z o.o. (Hop.City) platforma Muni.city, ParkCash, Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. oraz innogyGO.

 

W spotkaniu udział wzięli Sekretarz m.st. Warszawy, dyrektorzy i pracownicy kompetentnych w obszarze elektromobilności biur i jednostek organizacyjnych Urzędu m.st. Warszawy oraz przedstawiciele firm i organizacji pozarządowych.

 

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin