Przejdź do treści

Przeglądy Technologiczne – Bezpieczeństwo w Mieście

Zapraszamy firmy specjalizujące się w innowacyjnych, technologicznych rozwiązaniach z obszaru bezpieczeństwa miasta i jego mieszkańców do udziału w „Przeglądzie Technologicznym” organizowanym przez m.st. Warszawa.

11-02-2020

 

„Przeglądy Technologiczne” to cykl spotkań organizowanych przez m.st. Warszawa, podczas których firmy prezentują innowacyjne, technologiczne rozwiązania przedstawicielom Urzędu m.st. Warszawy (zastępcom prezydenta, sekretarzowi, dyrektorom i pracownikom kluczowych biur merytorycznych kompetentnych w obszarach tematycznych danego spotkania) oraz pozostałym uczestnikom: reprezentantom instytucji, organizacji, funduszy inwestycyjnych, korporacji i startupów.

 

W środę, 26 lutego 2020 r. w Salonie Gospodarczym Warszawy (ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury) odbędzie się #4 „Przegląd Technologiczny” poświęcony zagadnieniu BEZPIECZEŃSTWA W MIEŚCIE. Czekamy na zgłoszenia.

Zapraszamy do rejestracji pod LINKIEM

 

Kontakt: Dorota Dobrzyńska tel.: 22 44 33 491, e-mail: ddobrzynska@um.warszawa.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin