DORADZTWO BIZNESOWE, PRAWNE, KSIĘGOWE

Urząd m.st. Warszawy z radością informuje, że w tym roku realizowana będzie kolejna edycja programu doradczego Academy_Smolna#2021! Na zainteresowanych czekają konsultacje prawne, księgowe i biznesowe również w prostej i przyjemnej wersji online, bo wiemy, że czas w biznesie ma znaczenie!

Wykorzystaj pojawiające się możliwości na rozwój swojej firmy bez wychodzenia z domu! Nie zwlekaj też z zapisami! – miejsca znikają bardzo szybko, więc już dziś umów się na najbliższy termin.

Program Academy_Smolna to trwała i systemowa oferta Centrum Przedsiębiorczości Smolna. Edycja 2021 realizowana jest przez Startup Academy.

W ramach programu od marca do grudnia 2021 roku zrealizowane zostanie 680 godzin konsultacji z ekspertami. Osoby zainteresowane założeniem własnej działalności oraz początkujący przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem firmy mogą skorzystać z bezpłatnej oferty indywidualnego doradztwa z ekspertami Startup Academy tj. Michał Misztal, Paulina Ślisz-Sandecka, Jędrzej Kozioł, Aleksandra Nowak-Grombka, Konrad Kaczmarczyk, Dominika Kolmaga, Łukasz Siemieniuk, Justyna Ratajczak, Mariusz Turski, Jacek Aleksandrowicz i Tomasz Karwowski.

Uwaga: Każdy uczestnik może skorzystać maksymalnie z 2 godz. doradztwa danego rodzaju.

Jak zapisać się na spotkanie z doradcą;

  1. Kliknij ZAPISZ SIĘ poniżej

  2. Wybierz rodzaj doradztwa, z którego chcesz skorzystać

  3. Wybierz dostępny termin, który chcesz zarezerwować

  4. Wpisz swoje dane oraz zostaw notatkę, w której w kilku słowach napisz jakie kwestie chcesz omówić w czasie spotkania.

  5. Zatwierdź – w odpowiedzi otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem rezerwacji oraz linkiem, pod którym odbędzie się spotkanie online. Dzień przed konsultacjami otrzymasz od nas przypomnienie. Pamiętaj! Jeśli nie możesz się pojawić – anuluj rezerwację – w otrzymanym mailu będzie odpowiedni odnośnik do tego celu, a jeśli nie możesz odszukać maila napisz na kontakt@startupacademy.pl

Jeśli potrzebujesz wsparcia i szukasz odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego biznesu, to doradztwo w #Academy_Smolna#2021 jest właśnie dla Ciebie. Porozmawiaj z doświadczonym mentorem lub doradcą i zadaj najważniejsze pytania dla Twojego biznesu!!

ZAPISY NA DORADZTWO

NIE WIESZ JAKĄ FORMĘ DORADZTWA WYBRAĆ? WYPEŁNIJ TEST!

Specjalnie dla Was w ramach projektu Academy_Smolna#2021 przygotowany został test przedsiębiorcy, więc jeśli nadal nie wiesz jakie doradztwo wybrać dla siebie, wypełnij najpierw test. Podzielony jest on na trzy etapy: biznesowy, prawny oraz księgowy. Każda sekcja posiada po 5 pytań zamkniętych. Maksymalnie możesz uzyskać 15 pkt. Powodzenia!

TEST

BEZPŁATNY MENTORING

Academy_Smolna#2021 to już nie tylko bezpłatne doradztwo prawne, księgowe oraz biznesowe, z którego możecie korzystać, ale także bezpłatny mentoring! Od 14 czerwca 2021 r. osoby z pomysłami lub prowadzące działalność gospodarczą krócej niż 3 lata w Warszawie, mogą przesyłać swoje zgłoszenia do programu mentoringowego w ramach projektu #Aacdemy_Smolna. Na 7 wybranych uczestników czeka 10 godzin indywidualnych sesji z mentorem.

Mentorzy to doświadczeni przedsiębiorcy, którzy od wielu lat aktywnie funkcjonują w obszarze wspierania początkujących przedsiębiorców. Są to: Michał Misztal, Mariusz Turski, Jacek Aleksandrowicz, Łukasz Siemieniuk i Tomasz Karwowski.

Zgłoszenia można przesyłać do 4 lipca.

 

ZAPISY NA MENTORING

 

Program Academy_Smolna#2021 finansowany jest z budżetu m.st. Warszawy.