grow with WarsawPartnerstwo w międzynarodowych targach inwestycyjnych

 MIPIM i EXPO REAL

 

 

 

 

 

 

Warszawa dwa razy w roku jest obecna na międzynarodowych targach inwestycyjnych – MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium prezentując swój potencjał inwestycyjny.  W obu imprezach targowych, wraz z miastem występują  Partnerzy biznesowi, którzy mogą zgłaszać się w naborze organizowanym przez Biuro Rozwoju Gospodarczego. W trakcie targów prezentowane są nie tylko oferty nieruchomości miejskich oraz partnerów komercyjnych ale również wszystkie atuty miasta, które mają decydujący wpływ na decyzje inwestorów co do rozwijania lub rozpoczęcia działalności w naszym mieście.

W ramach działań podejmowanych na targach promujemy również młodych warszawskich przedsiębiorców oraz wspieramy startupy!

Zobacz relację z  MIPIM 2018!

 Wspólnie z Partnerami  realizujemy nasze działania na najwyższym poziomie!

  • wysokiej jakości stoiska wystawiennicze pomiędzy 100-120 m kw, z dedykowanym stolikiem dla każdej z firm oraz możliwością korzystania z Vip -room’u,
  • profesjonalna obsługa konsultantek i obsługi technicznej,
  • możliwość dystrybucji materiałów promocyjnych,
  • dostępność nośników multimedialnych,
  • ekspozycja logotypów na stoisku wystawienniczym,
  • współpraca z mediami branżowymi oraz prasą okołotargową: Poland Today, The City, Eurobild, The Warsaw Voice, Europaproperty, Biurowce w Polsce, Tereny Inwestycyjne, MIPIM News, MIPIM Guide
  • obsługa cateringowa podczas całych targów oraz organizacja networkingu biznesowego,
  • uczestnictwo w konferencji prasowej przed targami,  gadżety z logotypami partnerów, promocja inwestycji partnerów w mediach społecznościowych.

Zostań  Partnerem m.st. Warszawy! Kolejny nabór już wkrótce!

 

MIPIM 2018

W targach o powierzchni 21520 m2 w tym roku uczestniczyło 26 000 delegatów z ponad 100 krajów, w tym 5400 inwestorów i instytucji finansowych. Wszystkich firm było 10126, stoisk 392.

Stoisko Miasta Warszawy o wymiarach 105m2 znajdowało się w obszarze „Riviera 8”, Warszawa sąsiadowała z innymi miastami polskimi w tym między innymi z Łodzią, Wrocławiem, Poznaniem  czy Krakowem.

W targach  wraz z miastem wzięli udział: BBI Development; CMT; Echo Investment ;Ghelamco; Golub getHouse; HB Reavis; Immobel; Mayland;  Okam; PZFD; SkanskaVastint;

Podczas targów zaprezentowana została oferta miejskich nieruchomości do sprzedaży oraz najnowszy raport stworzony przy współpracy  miast polskich oraz agencji zrzeszonych w PORF ” Poland your place to invest 2018″.

Prezentowane były między innymi nieruchomości przy: ul. Prymasa Tysiąclecia (4179m2), ul.Stalowej (1955m2), Mariańskiej i Twardej (1027m2), Kasprowicza(1972m2), Grochowskiej( 3865m2), Czapelskiej róg Kruszewskiego (1800m2) oraz Cieszyńskiej (3539m2).

Mokotow Cieszynska street Praga Poludnie District Czapelska StreetPraga District Grochowska Street

 

Jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem lub kupnem  nieruchomości miejskich, zapraszamy na stronę: www.mapa.um.warszawa.pl !

W ramach działań informacyjno-promocyjnych na targach odbył się również panel warszawski „Warsaw  – the Largest Metropolis in CEE – New Areas for Development”, który  cieszył się dużym zainteresowaniem uczestników. Panelistami  byli Marlena Happach -dyrektor Biura Architektury i Planowania Przestrzennego m.st Warszawy, Aleksandra Wasilkowska – architekt, inżynier, Thomas Pucher – architekt, twórca Synfonii Varsovi, Marcin Mostafa – architekt, pracownia architektoniczna WWAA oraz Richard Stephens –  założyciel i redaktor naczelny Poland Today.

panel 3

 

panel uczestnicy 4

 

 

Jak zawsze wraz z miastem promowały się warszawskie startupy . W tym roku pojechały z nami : P-W-A i Enjoiner

Galeria

koktajl pani Prezydentkoktajl uczestnicystoisko logotypy

 

 

 

 

 

stoisko całe 1

 

 


 

Międzynarodowe targi inwestycyjne kontakt:

 

Katarzyna Kotlarska-Łysek

Project Manager – Expo Real

kkotlarska@um.warszawa.pl

+48 22 443 31 98

 

Małgorzata Trzaskowska

Project Manager – MIPIM

mtrzaskowska@um.warszawa.pl

+48 22 443 31 86