Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia biznesowe!

Wszyscy przedsiębiorczy mieszkańcy Warszawy mogą bezpłatnie skorzystać z wiedzy praktyków i certyfikowanych trenerów z różnych dziedzin, stworzyć swój indywidualny biznes plan oraz uzyskać wsparcie w jego wdrożeniu. W Centrum Przedsiębiorczości Smolna i Centrum Kreatywności Targowa oferujemy szeroki zakres bezpłatnych spotkań i szkoleń. Indywidualne, prawne i finansowo-księgowe doradztwo z zakresu prowadzenia biznesu w ramach projektu #Academy_Smolna, warsztaty #Workshop_Smolna – dla tych, którzy znają już blaski i cienie posiadania własnej firmy, oraz spotkania sieciujące #Net_Smolna umożliwiające wymianę wiedzy i informacji, uzyskanie ciekawych kontaktów i poznanie innych przedsiębiorców – to jedynie ułamek naszej bogatej oferty, z  której każdy może skorzystać.

 

 

 

#OPEN_SMOLNA

DLA KOGO: dla początkujących przedsiębiorców z sektora MŚP

Dedykowane MŚP szkolenia (przeciętnie 4 miesięcznie) realizowane są we współpracy m.in. ZUS, US, UP, KiG, PARP, MIiR, MJWPU. Dowiecie się na nich, m.in.: jak rozpocząć działalność gospodarczą, jak rozliczać się z ZUSem, która forma opodatkowania będzie najkorzystniejsza przy prowadzeniu konkretnego rodzaju działalności gospodarczej, jak i skąd pozyskać pieniądze z UE na założenie i rozwój firmy, jak rekrutować i zatrudniać osoby bezrobotne, jak refundować wyposażenie i doposażenie stanowisk pracy, oraz wiele innych kwestii.

Program szkoleń na cały miesiąc 

– Zapisy pod adresem: centrum.przedsiebiorczosci@firma.um.warszawa.pl

 

 

 

 

#ACADEMY_SMOLNA

DLA KOGO:  Dla osób planujących założenie działalności oraz początkujących przedsiębiorców

Program #Academy_Smolna oferuje wsparcie merytoryczne dla osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w biznesie. Wsparcie udzielane jest na 2 płaszczyznach – o charakterze warsztatowym i doradczym. Warsztaty przybliżają wszystkie podstawowe kwestie związane z tworzeniem modelu biznesowego, zarządzaniem produktem, strategią rozwoju firmy, promocją marki, pozyskiwanie klientów, itd. Doradztwo prawne, biznesowe i finansowo-księgowe skierowane jest dla wszystkich osób, które w sposób indywidualny chciałyby pogłębić swoją wiedzę/wyjaśnić niejasności związane z prowadzeniem biznesu.

Zapisy na doradztwo

 

 

 

 #WORKSHOP_SMOLNA

DLA KOGO: dla przedsiębiorców z sektora MŚP

Warsztaty dla firm oferujące wsparcie funkcjonującym już na rynku firmom i pomagające w ich dalszym rozwoju. Tematy warsztatów rokrocznie dobierane są pod kątem efektywności działań w internecie – wykorzystania nowoczesnych metod rozwoju firmy i jej promowania. Dotyczą takich tematów jak, m.in. promocja firmy w sieci, strategia sprzedaży, budowanie marki, wykorzystanie narzędzi social media i e-marketingu.

– Zapisy rozpoczną się wraz z nową edycją projektu

 

 

 

 

 

#NET_SMOLNA

DLA KOGO: dla przedsiębiorców i osób planujących rozpocząć swoją firmę

#Net_Smolna składają to spotkania sieciujące dla wszystkich osób, poszukujących inspiracji, wiedzy oraz nowych kontaktów w rozwoju biznesu. Spotkania składają się z części warsztatowej – moderowanej przez eksperta z konkretnego obszaru związanego z prowadzeniem swojej firmy oraz z części sieciującej, gdzie przy dobrej kawie można porozmawiać z innymi uczestnikami i wymienić się wizytówkami.

Więcej o projekcie & Zapisy

 

 

 

 

 

#TworzyMY NA TARGOWEJ

DLA KOGO: dla przedsiębiorców MŚP z branż kreatywnych

„TworzyMY” to cykl bezpłatnych szkoleń dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego, a w szczególności dla przedsiębiorców z branży muzycznej, designu oraz mody. Celem szkoleń jest dostarczenie ich uczestnikom nowych, praktycznych umiejętności i kompetencji, a także wiedzy o nowych trendach i produktach możliwych do wdrożenia w ramach rozwoju ich firm. Przykłady tematów szkoleń to własność intelektualna i podstawy prawa autorskiego, sponsoring i product placement czy ekspansja zagraniczna – jak rozszerzyć działalność poza granice Polski.

Zapisz się

                                                                                  

 

 

 

CREATIVE MIKSER

DLA KOGO: dla wszystkich zainteresowanych tematyką kreatywności i przedsiębiorczości

Miasto Stołeczne Warszawa i British Council organizują cykliczne spotkania branży kreatywnej pn. Creative Mikser. To spotkania o charakterze otwartym ( bezpłatne) i każda edycja wydarzenia jest dedykowana innemu tematowi ( np. food design, zrównoważona moda czy rozwój branży muzycznej i wiele innych). Celem Creative Miksera jest promocja Warszawy jako miasta sprzyjającego rozwojowi sektora kreatywnego i tworzącego ekosystem twórczej współpracy. Na spotkania zapraszani są przedstawiciele z konkretnego tematu – zarówno z Polski, jak i z Wielkiej Brytanii. Po części prezentacyjno-panelowej następuje część sieciująca ze wszystkimi uczestnikami spotkania

– Zapisy na kolejny Creative Mikser już wkrótce

 

 

 

 

WARSAW booster’19

DLA KOGO: początkujące firmy do 3 roku życia i startupy

Program akceleracyjny to inicjatywa, w której przedsiębiorcy i startupy uzyskują wsparcie mentorów w konkretnej branży, pozyskują nowe kontakty oraz zdobywają fundusze inwestycyjne na dalszy rozwój firmy.

Do programu WARSAW booster’19 zgłaszać się mogły firmy prowadzące działalność nie dłużej niż 3 lata oraz start-upy na początkowym etapie rozwoju, których produkty i usługi odpowiadają na wyzwania miasta z zakresu zrównoważonego rozwoju i inteligentnego miasta.

WARSAW booster’19 potrwa 12 tygodni i zakończy się tzw. Demo Day, podczas którego finaliści zaprezentują swoje start-upy przed komisją konkursową.

Więcej informacji o WARSAW booster’19

 

 

 

Kalendarz wydarzeń

Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaangażowane jest w organizację oraz promocję wielu innych wydarzeń dla przedsiębiorców, odbywających się w ciągu roku w Warszawie – zarówno w przestrzeniach miejskich inkubatorów (Smolna, Targowa), jak i w innych, inspirujących i kreatywnych miejscach w Warszawie.

Bieżące informacje nt. odbywających się wydarzeń znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY!