Przejdź do treści
ewl_0697

Centrum Kreatywności Targowa

„O przyszłym sukcesie miasta zadecyduje Kreatywność jego mieszkańców i władz” Charles Landry – Kreatywne Miasto

15-12-2015

Prowadzisz działalność w sektorze kreatywnym?
W Centrum Kreatywności Targowa możesz wynająć biuro, sale warsztatowe i otrzymać wsparcie w prowadzeniu biznesu.

OGŁASZAMY KONKURS NA UDOSTĘPNIENIE POWIERZCHNI W CENTRUM KREATYWNOŚCI! Prowadzisz działalność w sektorze kreatywnym? Poszukujesz pracowni lub sali konferencyjnej na rozwijanie kreatywnych pomysłów biznesowych? Zgłoś się do konkursu na powierzchnie w Centrum Kreatywności Targowa! Aktualnie w Centrum Kreatywności Targowa trwa konkurs na: - 5 pokoi 2 i 4 osobowych o powierzchni od 17 m2 do 34 m2 - 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 210 m2 - powierzchnia wystawiennicza i eventowa ( m.in. przeszklony 360- metrowy dziedziniec)Wnioski na wynajem pokoi złożone do 8 października 2017 r. (w wersji papierowej do 6 października 2017 r.) zostaną ocenione do 23 października 2017 r.Wnioski na najem sal muszą być złożone nie później niż na 14 dni roboczych przed wydarzeniem. Rekrutacja na sale konferencyjne jest prowadzona w sposób ciągły. Wnioski należy przesyłać w formie skanu na adres : sale.targowa@um.warszawa.pl albo w wersji papierowej przesłać na adres lub złożyć osobiście w Centrum Kreatywności Targowa. Dokumenty dotyczące konkursów znajdują się na dole strony.

Cel projektu

Centrum Kreatywności Targowa będzie pełniło rolę inkubatora dla startupów sektora kreatywnego. Ma zapewnić wsparcie kreatywnej przedsiębiorczości i integrować warszawskie inicjatywy, projekty, działania ukierunkowane na jej rozwój.

Projekt: „Warszawska Przestrzeń Technologiczna - Centrum Kreatywności Targowa” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

33

Pracownie

6

Sale konferencyjne

18

Inkubowane firmy

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin