Przejdź do treści
ewl_0697

Centrum Kreatywności Targowa

„O przyszłym sukcesie miasta zadecyduje Kreatywność jego mieszkańców i władz” Charles Landry – Kreatywne Miasto

15-12-2015

Prowadzisz działalność w sektorze kreatywnym?
W Centrum Kreatywności Targowa możesz wynająć biuro, sale warsztatowe i otrzymać wsparcie w prowadzeniu biznesu.

OGŁASZAMY KONKURS NA UDOSTĘPNIENIE POWIERZCHNI W CENTRUM KREATYWNOŚCI! Prowadzisz działalność w sektorze kreatywnym? Poszukujesz pracowni lub sali konferencyjnej na rozwijanie kreatywnych pomysłów biznesowych? Zgłoś się do konkursu na powierzchnie w Centrum Kreatywności Targowa! W Centrum Kreatywności Targowa czekają na Ciebie: - 32 pokoje 2,3,4 osobowe o powierzchni 17 m2 do 34 m2 - 6 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 210 m2 - powierzchnia wystawiennicza i eventowa ( m.in. przeszklony 360- metrowy dziedziniec)Wnioski na najem sal muszą być złożone nie później niż na 14 dni roboczych przed wydarzeniem. Rekrutacja na sale konferencyjne będzie prowadzona w sposób ciągły. Wnioski należy przesyłać w formie skanu na adres : sale.targowa@um.warszawa.pl albo w wersji papierowej przesłać na adres lub złożyć osobiście w Centrum Kreatywności Targowa. Dokumenty dotyczące konkursów znajdują się na dole strony.

Cel projektu

Centrum Kreatywności Targowa będzie pełniło rolę inkubatora dla startupów sektora kreatywnego. Ma zapewnić wsparcie kreatywnej przedsiębiorczości i integrować warszawskie inicjatywy, projekty, działania ukierunkowane na jej rozwój.

Projekt: „Warszawska Przestrzeń Technologiczna - Centrum Kreatywności Targowa” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Mazowieckiego 2007-2013.

33

Pracownie

6

Sale konferencyjne

19

Inkubowane firmy

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin