Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Otwarty konkurs ofert na Program doradczy Academy_Smolna#2021

2020-11-27

Prezydent m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w 2021 roku zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz zaprasza do składania ofert.

Nazwa zadania konkursowego: Program doradczy Academy_Smolna#2021

Termin składania ofert: do 21 grudnia 2020r. do godz. 16:00

SZCZEGÓŁY

Zapytanie ofertowe – realizacja 4 spotkań online wraz z transmisją

2020-08-11

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe, którego celem jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu realizacji 4 spotkań on-line wraz z transmisją.

Termin składania ofert: do 26 sierpnia 2020r.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe – Wyprzedaż Garażowa

2020-06-25

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe, którego celem jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu pięciu Wyprzedaży Garażowych.

Termin składania ofert: do 8 lipca 2020r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Miejski program akceleracyjny #WARSAW_booster’20 – otwarty konkurs ofert

2020-04-01

Miasto stołeczne Warszawa ogłasza otwarty konkurs ofert na przeprowadzenie miejskiego programu akceleracyjnego #WARSAW_booster’20 w czasie panującej pandemii

Do współpracy zapraszane są podmioty, partnerzy (NGO), którzy wspierają firmy we wczesnej fazie rozwoju.

Program akceleracyjny #WARSAW_booster’20 skierowany jest do startupów (młodych firm, twórców projektów biznesowych), które projektują rozwiązania w obszarach takich jak: sztuczna inteligencja (AI), internet rzeczy (IoT), analiza wielkich zbiorów danych (big data), przetwarzanie danych w chmurze obliczeniowej (cloud computing) oraz wirtualna i rozszerzona rzeczywistość (VR i AR).

W związku z epidemią koronawirusa, której dotkliwe konsekwencje odczuwa cała gospodarka proponujemy, aby działania prowadzone w ramach tegorocznej edycji programu wspierały zwłaszcza te startupy, które:

-pracują nad rozwiązaniami technologicznymi pozwalającymi na adaptację do zmian w duchu urban resilience,

-zmagają się z następstwami epidemii i potrzebują wsparcia biznesowego w wypracowaniu i zweryfikowaniu nowych pomysłów, aby utrzymać się na rynku.

Termin składania ofert upływa w dniu 27 kwietnia br. o godz. 16.00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

 

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

2020-03-04

 

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna dokonał pozytywnej oceny i wybrał firmy:

 

Impakt Advisors Sp. z o.o. – 6 biurko

 

MINDSET MACIEJ PODGÓRSKI – 1 biurko

Zapytanie ofertowe – Wyprzedaż Garażowa

2020-03-03

Zapraszamy do składania ofert na zapytanie ofertowe, którego celem jest wykonanie usługi polegającej na zorganizowaniu pięciu Wyprzedaży Garażowych.

Termin składania ofert: do 16 marca 2020r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację spotkań sieciujących #Net_Smolna

2020-02-03

Zapraszamy do składania ofert na organizację cyklu minimum 12 spotkań sieciujących połączonych z warsztatami tematycznymi dla przedsiębiorców z sektora MŚP z Warszawy i okolic pn: #Net_Smolna.

Termin składania ofert: do 12 lutego do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka

2020-01-31

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna dokonał oceny w dniu 27.01.2020 r. trzech wniosków. Nie zawierały one braków formalnych i został oceniony pozytywnie.

– Impakt Advisors Sp z o.o. (6 biurek)

– MINDSET Maciej Podgórski  (2 biurka)

LivingLab „MiastoTwórcy2020”

2020-01-27

Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy zaprasza do składania ofert na koncepcję i realizację przedsięwzięcia pod hasłem LivingLab „MiastoTwórcy2020”.

Tematem pierwszej edycji cyklu „MiastoTwórcy”, która odbyła się w 2019 roku była ekonomia cyrkularna. Praca nad tym interdyscyplinarnym zagadnieniem pokazała, że istnieje potrzeba uporządkowania wiedzy na temat metod pracy nad wyzwaniami miejskimi oraz opracowania instrumentu wspierającego generowanie innowacji i współpracę osób z różnych sektorów.

Termin składania ofert: do 6 lutego 2020r.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

 

Zaproszenie do współpracy MIPIM 2020

2020-01-27

Miasto stołeczne Warszawa dwa razy w roku jest obecne na międzynarodowych targach inwestycyjnych – MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium, gdzie prezentuje swój potencjał inwestycyjny.
W trakcie targów prezentowane są nie tylko oferty sprzedaży nieruchomości miejskich oraz partnerów komercyjnych, ale również wszystkie atuty stolicy, które mają decydujący wpływ na decyzje inwestorów co do rozwijania lub rozpoczęcia działalności w naszym mieście.

Jednym z priorytetów polityki gospodarczej miasta stołecznego Warszawy jest również prezentowanie potencjału produktów, usług i rozwiązań lokalnych przedsiębiorców, m.in. na ww. imprezach targowych.

Podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji  MIPIM  2020 m.st. Warszawa zależy na zaprezentowaniu rozwiązań z zakresu innowacyjnych technologii teleinformatycznych wpływających na branżę deweloperską (proptech), uczestniczących w procesie inwestycyjnym i których działalność wpływa lub może wpływać na rozwój potencjału inwestycyjnego i gospodarczego stolicy.

Informacje o produktach, usługach lub rozwiązaniach pojawiać się będą w materiałach informacyjnych miasta stołecznego Warszawy dotyczących targów, na stronie internetowej Miasta oraz na profilach w mediach społecznościowych Miasta. Forma prezentacji i ewentualna obecność przedstawicieli wyłonionej w naborze firmy/startupu podczas MIPIM 2020 zostanie określona w wyniku ustaleń z miastem stołecznym Warszawa i operatorem stoiska, wybieranym przez partnerów – współorganizatorów tego wydarzenia oraz Miasto.

W naborze mogą wziąć udział przedsiębiorcy / startupy mające miejsce zamieszkania i/lub siedzibę
w mieście stołecznym Warszawy, których siedziba zarejestrowana jest na terenie m.st. Warszawy.

W wyniku naboru Miasto wybierze maksymalnie jednego przedsiębiorcę/startup.

Szczegóły:

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin