Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Zapytanie ofertowe na wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn. Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa Praga.

2018-09-14

Przedmiotem zapytania ofertowego jest wyłonienie podmiotu, który przeprowadzi działania pilotażowe w ramach projektu „Forget Heritage – Innowacyjne, zrównoważone i replikowalne modele współpracy publiczno-prywatnej w ramach ochrony porzuconych obiektów o wartości historycznej poprzez wzmacnianie sektora kulturowego i kreatywnego”. Działania będą obejmować realizację spotkań i warsztatów jak i opracowanie trzyletniego planu zarządzania Centrum Kreatywności Nowa Praga.

Termin składania ofert: 28 września 2018 do godziny 16:00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na konkurs dla startupów na Startup Woche Dusseldorf 2019

2018-09-11

Celem zapytania jest wyłonienie Wykonawcy do zrekrutowania startupów na wyjazd do Dusseldorfu podczas Startup Woche Dusseldorf, zaplanowanie 3-dniowej wizyty studyjnej oraz koncepcyjne opracowanie i zorganizowanie 1-dniowego wydarzenia promującego Warszawską scenę startupową oraz mechanizmy wsparcia przedsiębiorczości oferowane przez Warszawę.

Termin składania ofert to: 24 września, do godz. 24:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie spotkań dla przedsiębiorców

2018-08-07

Celem zapytania jest wyłonienie Wykonawcy na przeprowadzenie inspirujących spotkań pod nazwą #Trendy_Smolna dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Termin składania ofert: 24 sierpnia, do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów

2018-07-13

Przedmiotem zapytania ofertowego jest przeprowadzenie co najmniej 13 warsztatów dla przedstawicieli administracji publicznej oraz przedstawicieli sektora kreatywnego, którzy obecnie zarządzają lub planują zarządzać miejscami lub budynkami o wartości historycznej, które mogą zostać wykorzystane na działania związane z rozwojem przemysłów kreatywnych i kultury.

Termin składania ofert: 20 sierpnia 2018 do godziny 16:00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Konkurs na przedmiot promujący Warszawę: sztuka użytkowa

2018-06-29

Celem konkursu jest wyłonienie  przedmiotów z zakresu sztuki użytkowej, które  będą mogły być wykorzystywane podczas wydarzeń krajowych i zagranicznych promujących Warszawę, m.in. na targach, konferencjach, spotkaniach z inwestorami.

 

Zapytanie ofertowe na wydruk 2 roll-upów

2018-04-24

Przedmiotem zamówienia jest wydrukowanie i dostarczenie do Zamawiającego 2 jednostronnych rollupów.

Termin składania ofert30 kwietnia 2018 r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe: Obsługa prawna Biura Rozwoju Gospodarczego

2018-03-23

Zapraszamy do złożenia oferty na obsługę prawną naszego biura, która będzie świadczona w ciągu 4 miesięcy od podpisania umowy w siedzibach Biura Rozwoju Gospodarczego przy ul. Smolnej 4 i ul. Canaletta 2.

Termin składania ofert: 4 kwietnia 2018r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

 

 

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie ewaluacji

2018-03-15

Przedmiotem zamówienia jest dokonanie ewaluacji ex-ante projektu pod nazwą Centrum Kreatywności Nowa Praga (CKNP) w oparciu o przeprowadzone w ramach realizacji przedmiotu zamówienia wywiady oraz wskazane przez Zamawiającego materiały.

Termin składania ofert: 23 marca 2018r. do godz. 16:00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na organizację spotkań sieciujących #Net_Smolna

2018-02-27

Przedmiotem zapytania ofertowego jest organizacja cyklu minimum 12 spotkań sieciujących dla przedsiębiorców z sektora MŚP z Warszawy i okolic pn: #Net_Smolna.

Termin składania ofert: 9 marca 2018 r. do godz.16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację szkoleń „TworzyMy”

2018-02-19

Przedmiotem zapytania ofertowego jest organizacja cyklu minimum 8 bezpłatnych szkoleń „TworzyMy” dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego.

Termin składania ofert: 1 marca 2018r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin