Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

2019-02-12

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna  dokonał oceny wniosków, które wpłynęły do 30 stycznia 2019 r. Oceniono wniosek, który wpłynął w terminie i nie zawierały braków formalnych. Wniosek został oceniony pozytywnie.

Firma, która otrzyma biurko i pokój to:

EAT4ENERGY Sp.zo.o

Zapytanie ofertowe na wykonanie koreferatu założeń finansowych projektu inwestycyjnego

2019-02-11

Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie koreferatu do założeń finansowych projektu pn. Przebudowa i zagospodarowanie budynku Hali Gwardii, położonego przy pl. Mirowskim w Warszawie

Termin składania ofert: do 18 lutego, do godz. 15:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na diagnozę inwestycji Centrum Kreatywności Nowa Praga

2019-02-01

Przedmiot Zamówienia ma na celu zbadanie otoczenia rynkowego inwestycji oraz zdiagnozowanie oczekiwań (potrzeb) potencjalnych operatorów do Centrum Kreatywności Nowa Praga.

Termin składania ofert: do 11 lutego, do godz. 12:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe – cykl szkoleń dla przedsiębiorców „TworzyMY”

2019-01-31

Przedmiotem zapytania jest organizacja cyklu minimum 12 bezpłatnych szkoleń „TworzyMY” dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego, a w szczególności dla przedsiębiorców z branży muzycznej, designu oraz mody.

Termin składania ofert: do 11 lutego do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zamówienie opracowania folderu dot. rewitalizacji

2019-01-23

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie folderu, w angielskiej wersji językowej, poświęconego rewitalizacji Warszawy i planów na przyszłość, który m.in. ma być prezentowany podczas udziału m.st. Warszawy na targach rynku nieruchomości MIPIM  2019 odbywających się w Cannes.

Szczegółowe informacje oraz załączniki:

Wynik zapytania ofertowego

Zaproszenie do współpracy w ramach targów MIPIM 2019

2019-01-11

Miasto stołeczne Warszawa po raz kolejny zaprezentuje się na targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes. Targi odbędą się w dniach 12-15 marca 2019 roku. Jak co roku zapraszamy Państwa do współuczestnictwa i współorganizacji wystąpienia w tym wydarzeniu!

Szczegółowe informacje oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację cyklu bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców

2019-01-03

Przedmiotem zapytania jest organizacja cyklu minimum 10 bezpłatnych szkoleń o charakterze warsztatowym (#WORKSHOP_SMOLNA) dla przedsiębiorców sektora MŚP (i ich pracowników) z zakresu nowoczesnych metod promocji firmy w internecie (z wykorzystaniem social media). Celem szkoleń jest dostarczenie ich uczestnikom nowych, praktycznych i wartościowych kompetencji z zakresu promocji firmy w internecie, możliwych do wdrożenia w ramach rozwoju ich firm.

Termin składania ofert: do 18 stycznia 2019 r. do godz. 16:00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

2018-12-05

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna  dokonał oceny wniosków, które wpłynęły do 30 listopada 2018 r. Oceniono wniosek, który wpłynął w terminie i nie zawierały braków formalnych. Wniosek został oceniony pozytywnie.

 

Firma, której udzielona zostanie przestrzeń to: MNKD TEAM Aleksandra Szachta

Zapytanie ofertowe na wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn. Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa Praga

2018-12-04

Przedmiotem zapytania jest wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn.Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa PragaProjekt pilotażowy ma służyć wypracowaniu modeli zarządzania obiektami zapomnianego dziedzictwa w kontekście rozwoju sektora kultury i branż kreatywnych.

Termin składania ofert: ZAMKNIĘTY

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Otwarty konkurs ofert na Miejski program akceleracyjny

2018-11-29

Prezydent m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz zaprasza do składania ofert.

Udział w programie ma dawać wsparcie merytoryczne oraz ma być okazją do przedstawienia projektów/produktów inwestorom. Program ma wspierać postawy przedsiębiorcze oraz umacniać wiedzę, umiejętności oraz rozwijać talenty.

Szczegóły konkursu oraz załączniki

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin