Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Zapytanie ofertowe na organizację szkoleń „TworzyMy”

2018-02-19

Przedmiotem zapytania ofertowego jest organizacja cyklu minimum 8 bezpłatnych szkoleń „TworzyMy” dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego.

Termin składania ofert: 1 marca 2018r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na przygotowanie i przeprowadzenie cyklu spotkań sieciujących dla przedsiębiorców sektora MŚP z Warszawy i okolic pn: #Net_Smolna.

2018-02-06

Przedmiotem zamówienia jestprzygotowanie i przeprowadzenie cyklu spotkań sieciujących dla przedsiębiorców sektora MŚP z Warszawy i okolic pn: #Net_Smolna.

Termin składania ofert: 16 luty 2018 r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na przeprowadzenie warsztatów #Workshop_Smolna

2018-02-01

Przedmiotem zapytania jest organizacja 8 bezpłatnych szkoleń o charakterze warsztatowym (#WORKSHOP_SMOLNA) dla przedsiębiorców sektora MŚP, z zakresu wykorzystania nowoczesnych metod promocji i rozwoju firmy w internecie.

Termin składania ofert: 16 luty do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na analizę potrzeb szkoleniowych osób zarządzających obiektami o wartości historycznej

2018-01-24

Przedmiotem zamówienia jest dokonanie analizy potrzeb szkoleniowych osób odpowiedzialnych za zarządzanie obiektami o wartości historycznej, w których prowadzona jest działalność w ramach przemysłów kulturowych i kreatywnych.

Termin składania ofert: 7 luty do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na doradztwo prawne – zachęty inwestycyjne

2018-01-24

Przedmiotem zamówienia jest doradztwo prawne w zakresie zagadnień związanych z działaniami wsparcia oferowanymi potencjalnym inwestorom (tzw. zachętami inwestycyjnymi) w kontekście regulacji dotyczących pomocy publicznej oraz zadań własnych gminy, w tym wskazania i opracowania instrumentów i modelu obsługi inwestora w strukturze administracji samorządowej m.st. Warszawy.

Termin składania ofert: 2 luty do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Konkurs dla startupów na uczestnictwo w targach MIPIM 2018

2017-11-20

Celem konkursu jest wybór i umożliwienie startupom uczestnictwa w międzynarodowych targach MIPIM, które odbędą się w dniach 13-16 marca 2018 roku w Cannes.

Termin składania formularzy: 28 listopada 2017r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na opracowanie i przeprowadzenie warsztatów projektowych

2017-10-26

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie programu i przeprowadzenie w terminie od 15 listopada do 15 grudnia 2017 roku cyklu warsztatów na temat projektowania systemów informacji wizualnej. Celem cyklu jest przekazanie wiedzy praktycznej na przykładzie projektowania takiego systemu dla Centrum Kreatywności Targowa.

Termin składania formularzy: 6 listopada 2017 r. do godz. 16:00

 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na wykłady prezentujące rozwój warszawskiego sektora kreatywnego

2017-09-19

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie programu i przeprowadzenie wykładów otwartych prezentujących stan i możliwości rozwojowe warszawskiego sektora kreatywnego a także budowanie środowiska świadomych odbiorców usług/produktów tego sektora. Potencjalne tematy to: design, architektura, fotografia, film, VR, robotyka, teatr, moda, innowacje.

Termin składania ofert: 26 września 2017 r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Oferta współpracy partnerskiej

2017-09-13

Celem konkursu jest wyłonienie Partnerów do współorganizacji targów MIPIM w Cannes w marcu 2018 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 29 września 2017r. do godz. 16:00

Szczegóły:

Zaproszenie do współpracy partnerskiej MIPIM 2018

 

Miasto stołeczne Warszawa poszukuje organizatora wizyty studyjnej podczas wydarzenia Düsseldorf Startup Woche 2018

2017-09-05

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z miastem stołecznym Warszawa w zakresie przygotowania wizyty studyjnej podczas wydarzenia Düsseldorf Startup Woche 2018 zgłoś swoją ofertę w odpowiedzi na zapytanie ofertowe!

Przedmiotem zamówienia jest:

1)            przygotowanie i przeprowadzenie konkursu dla warszawskich startupów, w wyniku którego zostaną wyłonione firmy do udziału w wizycie studyjnej w Niemczech podczas Düsseldorf Startup Woche 2018,

2)            zorganizowanie wizyty studyjnej wyłonionych startupów do Niemiec w związku z organizacją Düsseldorf Startup Woche 2018 w dniach 18-20 kwietnia 2018 r.

Düsseldorf Startup Woche  to cykliczne wydarzenie organizowane przez miasto Dusseldorf, w 2018 r. realizowana będzie jego trzecia edycja. W ciągu 7 kolejnych dni, między 13 a 20 kwietnia 2018 r., w całym mieście odbędą się wykłady, warsztaty, pitche oraz spotkania dedykowane przedsiębiorcom i inwestorom. Z uwagi na duże zainteresowanie polską sceną startupową w Niemczech, Instytut Polski w Düsseldorfie we współpracy  z m.st. Warszawą, organizuje Polish Startup Nights – 3 dni poświęcone tematyce warszawskiego ekosystemu startupowego (18-20 kwietnia 2018 r.). Stołeczne startupy będą mogły zaprezentować swoje firmy oraz podzielić się doświadczeniami, a także wziąć udział w szeregu warsztatów i pichów. Dodatkowo, w siedzibach firm ulokowanych w Düsseldorfie zostaną zorganizowane spotkania. Polish Startup Nights w ramach Düsseldorf Startup Woche 2018 zostanie zakończone wspólnym spotkaniem uczestników i przyjęciem w siedzibie Instytutu Polskiego w Düsseldorfie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis oczekiwań i zasad składania ofert znajduje się w załączniku.

W razie pytań, prosimy o kontakt z p. Dorotą Dobrzyńską, ddobrzynska@um.warszawa.pl tel. 22 443 07 67.

Zapytanie ofertowe Dusseldorf Startup Woche wer. pdf

Zapytanie ofertowe Dusseldorf Startup Woche wer. doc

Załącznik 1 formularz_oferty oraz oświadczenie

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin