Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Zaproszenie do współpracy w ramach targów MIPIM 2019

2019-01-11

Miasto stołeczne Warszawa po raz kolejny zaprezentuje się na targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes. Targi odbędą się w dniach 12-15 marca 2019 roku. Jak co roku zapraszamy Państwa do współuczestnictwa i współorganizacji wystąpienia w tym wydarzeniu!

Szczegółowe informacje oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację cyklu bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców

2019-01-03

Przedmiotem zapytania jest organizacja cyklu minimum 10 bezpłatnych szkoleń o charakterze warsztatowym (#WORKSHOP_SMOLNA) dla przedsiębiorców sektora MŚP (i ich pracowników) z zakresu nowoczesnych metod promocji firmy w internecie (z wykorzystaniem social media). Celem szkoleń jest dostarczenie ich uczestnikom nowych, praktycznych i wartościowych kompetencji z zakresu promocji firmy w internecie, możliwych do wdrożenia w ramach rozwoju ich firm.

Termin składania ofert: do 18 stycznia 2019 r. do godz. 16:00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

2018-12-05

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna  dokonał oceny wniosków, które wpłynęły do 30 listopada 2018 r. Oceniono wniosek, który wpłynął w terminie i nie zawierały braków formalnych. Wniosek został oceniony pozytywnie.

 

Firma, której udzielona zostanie przestrzeń to: MNKD TEAM Aleksandra Szachta

Zapytanie ofertowe na wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn. Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa Praga

2018-12-04

Przedmiotem zapytania jest wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn.Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa PragaProjekt pilotażowy ma służyć wypracowaniu modeli zarządzania obiektami zapomnianego dziedzictwa w kontekście rozwoju sektora kultury i branż kreatywnych.

Termin składania ofert: ZAMKNIĘTY

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Otwarty konkurs ofert na Miejski program akceleracyjny

2018-11-29

Prezydent m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz zaprasza do składania ofert.

Udział w programie ma dawać wsparcie merytoryczne oraz ma być okazją do przedstawienia projektów/produktów inwestorom. Program ma wspierać postawy przedsiębiorcze oraz umacniać wiedzę, umiejętności oraz rozwijać talenty.

Szczegóły konkursu oraz załączniki

Otwarty konkurs ofert na Program doradczo – szkoleniowy #Academy_Smolna #2019

2018-11-29

Prezydent m.st. Warszawy ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację w roku 2019 zadania publicznego z zakresu działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości oraz zaprasza do składania ofert.

Nazwa zadania konkursowego: Program doradczo – szkoleniowy  #Academy_Smolna #2019.

Projekt obejmuje dwie grupy docelowe osób. Pierwsza to ci, którzy planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Druga grupa to przedsiębiorcy, a wiec grono, które już wystartowało w biznesie, ale potrzebuje wsparcia i chce się dalej rozwijać.

Szczegóły konkursu oraz załączniki

Zapytanie ofertowe na stworzenie narzędzia IT: aktywizacja społeczno-zawodowa w Warszawie

2018-11-15

Przedmiotem zamówienia jest usługa składająca się z zaprojektowania oraz wykonania Narzędzia IT, dedykowanego instytucjom i organizacjom pozarządowym zajmującym się aktywizacją społeczno-zawodową w Warszawie.

Termin składania ofert: do 28 listopada, do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Targi inwestycyjne w Cannes – zaproszenie do współpracy

2018-11-05

Miasto stołeczne Warszawa po raz kolejny zaprezentuje się na targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes. Targi odbędą się w dniach 12-15 marca 2019 roku. Jak co roku zapraszamy Państwa do współuczestnictwa i współorganizacji wystąpienia w tym wydarzeniu!

Szczegóły zaproszenia

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Eweliną Tomczyk-Malec tel.  22 4432224 lub Karoliną Niewiadomską-Adamus  tel. 22 443 07 55.

Zapytanie ofertowe na wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn. Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa Praga.

2018-10-31

Przedmiotem zapytania jest wyłonienie Operatora Projektu Pilotażowego pn.Innowacje w dzielnicy Praga Północ – Centrum Kreatywności Nowa PragaProjekt pilotażowy ma służyć wypracowaniu modeli zarządzania obiektami zapomnianego dziedzictwa w kontekście rozwoju sektora kultury i branż kreatywnych.

Termin składania ofert: wydłużony do 15 listopada 2018 r.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na zorganizowanie konkursu dla startupów oraz zorganizowanie stoiska na targach Digital Demo Day w Dusseldorfie

2018-10-29

Przedmiotem zamówienia jest:

– Przygotowanie i przeprowadzenie konkursu dla warszawskich startupów z branż technologicznych, posiadających prototyp, gotowy produkt, lub produkt na poziomie MVP i wybór 5 laureatów konkursu (startupów), których przedstawiciele (po jednej osobie z każdego startupa) wezmą udział w wydarzeniu Digital Demo Day (DDD).

– Zorganizowanie stoiska dla 5 startupów podczas wydarzenia Digital Demo Day w lutym 2019r. w Dusseldorfie.

– Organizacja przelotu, zakwaterowania oraz kompleksowa organizacja wizyty studyjnej w Dusseldorfie dla przedstawicieli warszawskich startupów, które wygrały konkurs.

Termin składania ofert to: 9 listopada, do godz. 24:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin