Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Zaproszenie do współpracy EXPO REAL

2019-05-23

Miasto stołeczne Warszawa po raz kolejny zaprezentuje się na targach inwestycyjnych EXPO REAL w Monachium, które odbędą się w dniach 7-9 października 2019 roku. Jak co roku zapraszamy Państwa do współuczestnictwa i współorganizacji wystąpienia w tym wydarzeniu.

Wspólnym celem udziału w targach inwestycyjnych EXPO REAL jest zaprezentowanie Warszawy jako miasta z dużym potencjałem gospodarczym i inwestycyjnym oraz lidera obszaru CEE.

Do współorganizacji udziału w targach zapraszamy Partnerów, w tym deweloperów, inwestorów i inne podmioty, które współuczestniczą w projektach mających znaczący wpływ na rozwój gospodarczy Warszawy oraz obszaru metropolitalnego.

Informujemy, że po wyłonieniu Partnerów podpisane zostanie Porozumienie pomiędzy m.st. Warszawą i poszczególnymi Partnerami, określające obowiązki Stron i partycypację
w kosztach związanych z organizacją wydarzenia.

Szczegóły w załączniku: Zaproszenie do współpracy Partnerskiej EXPO REAL 2019

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

2019-05-20

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna  dokonał oceny wniosku, który wpłynął do 13.05.2019 r. Oceniono pozytywnie 1 wniosek, który wpłynął w terminie i nie zawierał braków formalnych.

Firma, której wniosek został oceniony pozytywnie to: „Szkoła Przyszłości S.C.

Zapytanie ofertowe na organizację wykładów

2019-05-06

Przedmiotem zapytania jest zorganizowanie w ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury, cyklu ośmiu bezpłatnych wykładów połączonych z dyskusją, dotyczących tematyki nowoczesnego mieszkalnictwa w kontekście rozwoju gospodarczego Warszawy.

Termin składania ofert: do 8 maja 2019 do godz. 16:00. 

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Rozstrzygnięcie konkursu na wolne biurka w Centrum Przedsiębiorczości Smolna

2019-04-17

Informujemy, że Zespół oceniający wnioski o udostępnienie powierzchni w inkubatorze w Centrum Przedsiębiorczość Smolna  dokonał oceny wniosków, które wpłynęły do 15.04.2019 r. Oceniono 1 wniosek, który wpłynął w terminie i nie zawierały braków formalnych. Wniosek został oceniony pozytywnie.

Firma, która otrzymała miejsce w inkubatorze to:

Projekt R4 Sp. z o.o.

Zapytanie ofertowe na przygotowanie filmu promocyjnego

2019-04-08

Przedmiot zapytania ofertowego obejmuje pakiet usług w zakresie przygotowania i produkcji filmu promującego działania pilotażowe projektu Forget Heritage, tj. opracowanie scenariusza, wykonanie zdjęć, montaż, podkład dźwiękowy, usługi lektora,  uzyskanie odpowiednich zgód i zezwoleń (w tym zgody na wykorzystanie wizerunku osób występujących) oraz przekazanie praw autorskich i pokrewnych do filmu na rzecz zamawiającego.

Termin składania ofert: do 17 kwietnia 2019 r. do godz. 16.00.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na wykonanie raportu poświęconego puli talentów

2019-03-14

Przedmiot zapytania obejmuje m.in opracowanie w formie Raportu merytorycznego materiału dotyczącego kapitału ludzkiego dostępnego w Warszawie poprzez wykorzystanie dostępnych źródeł oraz wiedzy eksperckiej, a także przeprowadzenie analiz, dodatkowych badań oraz pozyskania niezbędnych informacji.

Termin składania ofert: do 29marca 2019 r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na opracowanie koncepcji zagospodarowania przestrzennego

2019-03-01

Przedmiotem zapytania jest przygotowanie wariantowej koncepcji funkcjonalno – przestrzennej, finansowej i technicznej, obejmującej zagospodarowanie strefy kąpieliskowo – basenowej na prawym nabrzeżu Wisły w Warszawie.

Termin składania ofert: do 15 marca 2019 r. do godz. 15:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację cyklu spotkań sieciujących #Net_Smolna

2019-02-19

Przedmiotem zapytania jest przygotowanie i przeprowadzenie cyklu spotkań sieciujących dla przedsiębiorców z sektora MŚP z Warszawy i okolic pn. #Net_Smolna.

Termin składania ofert: do 1 marca 2019.

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na organizację spotkań networkingowych

2019-02-14

Przedmiotem zapytania jest organizacja cyklu minimum 12 spotkań networkingowych dla przedsiębiorców z sektora kreatywnego

Termin składania ofert: do 25 lutego do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na wykonanie rollupów

2019-02-14

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie, wykonanie i dostarczenie dziewięciu sztuk rollupów i dwóch sztuk ścianek wystawienniczych

Termin składania ofert: do 25 lutego 2019r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin