Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Zapytanie ofertowe na doradztwo prawne – zachęty inwestycyjne

2018-01-24

Przedmiotem zamówienia jest doradztwo prawne w zakresie zagadnień związanych z działaniami wsparcia oferowanymi potencjalnym inwestorom (tzw. zachętami inwestycyjnymi) w kontekście regulacji dotyczących pomocy publicznej oraz zadań własnych gminy, w tym wskazania i opracowania instrumentów i modelu obsługi inwestora w strukturze administracji samorządowej m.st. Warszawy.

Termin składania ofert: 2 luty do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Dowiedz się więcej

Konkurs dla startupów na uczestnictwo w targach MIPIM 2018

2017-11-20

Celem konkursu jest wybór i umożliwienie startupom uczestnictwa w międzynarodowych targach MIPIM, które odbędą się w dniach 13-16 marca 2018 roku w Cannes.

Termin składania formularzy: 28 listopada 2017r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Zapytanie ofertowe na opracowanie i przeprowadzenie warsztatów projektowych

2017-10-26

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie programu i przeprowadzenie w terminie od 15 listopada do 15 grudnia 2017 roku cyklu warsztatów na temat projektowania systemów informacji wizualnej. Celem cyklu jest przekazanie wiedzy praktycznej na przykładzie projektowania takiego systemu dla Centrum Kreatywności Targowa.

Termin składania formularzy: 6 listopada 2017 r. do godz. 16:00

 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na wykłady prezentujące rozwój warszawskiego sektora kreatywnego

2017-09-19

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie programu i przeprowadzenie wykładów otwartych prezentujących stan i możliwości rozwojowe warszawskiego sektora kreatywnego a także budowanie środowiska świadomych odbiorców usług/produktów tego sektora. Potencjalne tematy to: design, architektura, fotografia, film, VR, robotyka, teatr, moda, innowacje.

Termin składania ofert: 26 września 2017 r. do godz. 16:00

Szczegóły zapytania oraz załączniki:

Oferta współpracy partnerskiej

2017-09-13

Celem konkursu jest wyłonienie Partnerów do współorganizacji targów MIPIM w Cannes w marcu 2018 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 29 września 2017r. do godz. 16:00

Szczegóły:

Zaproszenie do współpracy partnerskiej MIPIM 2018

 

Miasto stołeczne Warszawa poszukuje organizatora wizyty studyjnej podczas wydarzenia Düsseldorf Startup Woche 2018

2017-09-05

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z miastem stołecznym Warszawa w zakresie przygotowania wizyty studyjnej podczas wydarzenia Düsseldorf Startup Woche 2018 zgłoś swoją ofertę w odpowiedzi na zapytanie ofertowe!

Przedmiotem zamówienia jest:

1)            przygotowanie i przeprowadzenie konkursu dla warszawskich startupów, w wyniku którego zostaną wyłonione firmy do udziału w wizycie studyjnej w Niemczech podczas Düsseldorf Startup Woche 2018,

2)            zorganizowanie wizyty studyjnej wyłonionych startupów do Niemiec w związku z organizacją Düsseldorf Startup Woche 2018 w dniach 18-20 kwietnia 2018 r.

Düsseldorf Startup Woche  to cykliczne wydarzenie organizowane przez miasto Dusseldorf, w 2018 r. realizowana będzie jego trzecia edycja. W ciągu 7 kolejnych dni, między 13 a 20 kwietnia 2018 r., w całym mieście odbędą się wykłady, warsztaty, pitche oraz spotkania dedykowane przedsiębiorcom i inwestorom. Z uwagi na duże zainteresowanie polską sceną startupową w Niemczech, Instytut Polski w Düsseldorfie we współpracy  z m.st. Warszawą, organizuje Polish Startup Nights – 3 dni poświęcone tematyce warszawskiego ekosystemu startupowego (18-20 kwietnia 2018 r.). Stołeczne startupy będą mogły zaprezentować swoje firmy oraz podzielić się doświadczeniami, a także wziąć udział w szeregu warsztatów i pichów. Dodatkowo, w siedzibach firm ulokowanych w Düsseldorfie zostaną zorganizowane spotkania. Polish Startup Nights w ramach Düsseldorf Startup Woche 2018 zostanie zakończone wspólnym spotkaniem uczestników i przyjęciem w siedzibie Instytutu Polskiego w Düsseldorfie.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis oczekiwań i zasad składania ofert znajduje się w załączniku.

W razie pytań, prosimy o kontakt z p. Dorotą Dobrzyńską, ddobrzynska@um.warszawa.pl tel. 22 443 07 67.

Zapytanie ofertowe Dusseldorf Startup Woche wer. pdf

Zapytanie ofertowe Dusseldorf Startup Woche wer. doc

Załącznik 1 formularz_oferty oraz oświadczenie

Konkurs na warszawskie przedmioty – „Sztuka Użytkowa”

2017-07-28

Zapraszamy do udziału w konkursie, organizowanym przez Miasto Stołeczne Warszawa, na poniższych zasadach:

Konkurs będzie przeprowadzony w celu wyłonienia przedmiotów z zakresu sztuki użytkowej, których zadaniem będzie min. promowanie Warszawy podczas międzynarodowych wystąpień międzynarodowych np. targów. Przedmioty mają wywoływać pozytywne skojarzenia z Warszawą jako miastem, w którym rodzi się i rozwija nowoczesny design, a firmy z branży kreatywnej mogą osiągać sukcesy. Przedmiotem może być zarówno niewielki upominek dla uczestników targów, jak i mebel stanowiący element stoiska targowego, czy strój prezentowany przez hostessy obsługujące stoisko.

Miasto st. Warszawa uczestniczy w zagranicznych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes i EXPO REAL w Monachium, które odbywają się w marcu i październiku każdego roku.

Warszawa na targach prezentuje się od lat jako miasto przyjazne inwestorom i mieszkańcom, a od 2014 roku również jako miasto designu, nowatorskich pomysłów zdolnych twórców.

Dlatego do zaprezentowania swoich projektów na targach chcielibyśmy zaprosić warszawskich twórców prowadzących działalność gospodarczą w Warszawie.

Regulamin Konkursu Sztuka Użytkowa

Zapytanie – Koncepcja dodatkowych działań wspierających promocję gospodarczą Warszawy związaną z wystąpieniami Miasta na międzynarodowych targach inwestycyjnych EXPO REAL i MIPIM

2017-07-28

Podmiot wybrany do realizacji zamówienia: Walk/NBS Communication

 

informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
protokol_zamowienia

Zapytanie – Koncepcja dodatkowych działań wspierających promocję gospodarczą Warszawy związaną z wystąpieniami Miasta na międzynarodowych targach inwestycyjnych EXPO REAL i MIPIM

2017-07-07

Zapytanie Ofertowe

  1. Informacja o Zamawiającym: Biuro Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie m.st. Warszawy ul. Smolna 4, 00-375 Warszawa. Tel. 224430756.
  1. Usługa dotyczy opracowania dokumentu „Koncepcja dodatkowych działań wspierających promocję gospodarczą Warszawy  związaną z wystąpieniami Miasta na międzynarodowych targach inwestycyjnych EXPO REAL i MIPIM”. Koncepcja, o której mowa powyżej, powinna zawierać propozycję kompleksowych działań z zakresu promocyjnych i public relations, które zapewnią  dotarcie do grupy docelowej, zarówno przed, w trakcie, jak i po targach. Za grupę docelową Zamawiający uważa inwestorów z Polski i z zagranicy. Grupę docelową stanowią prezesi i dyrektorzy dużych przedsiębiorstw, menedżerowie odpowiedzialni za zarządzanie, finanse i rozwój inwestycji, właściciele prywatnych firm z sektora branży real estate. Zaproponowane działania powinny  być opracowane osobno dla każdych ze wspominanych targów  i opierać się/uwzględniać tematy przewodnie, o których mowa poniżej.

 

Pełna treść zapytania

Załącznik a Informacje dot. Targów

Załącznik b Prezentacja potencjału Warszawy

Załącznik c Strategia Warszawa2030 http://2030.um.warszawa.pl/

Załącznik d Wizualizacja stoisk

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie wybrania żadnej oferty.

Kontakt: kkotlarska@um.warszawa.pl , tel. 22 443 31 98

Poszukujemy partnera do organizacji cyklu wydarzeń „Otwarte w Soboty” w CK Targowa

2017-06-09

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie ofert na przygotowanie i przeprowadzenie autorskiego programu stanowiącego cykl otwartych, bezpłatnych dla uczestników wydarzeń pod wspólnym hasłem „Otwarte w Soboty”, odbywających się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie przy ulicy Targowej 56 w okresie od 1 lipca 2017 r. do 30 września 2017 r. i wpisujących się w działania skupione wokół wydarzeń „Otwarta Ząbkowska”. Szczegóły zapytania ofertowego oraz zasady składania ofert dostępne są w załączonych dokumentach.

Termin składania wniosków do 19 czerwca 2017 r.

 

W razie dodatkowych pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z osobą prowadzącą postępowanie: Katarzyna Wrońska, kwronska@um.warszawa.pl.

 

 

 

 

Dowiedz się więcej
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin