Przejdź do treści

Przetargi, zapytania ofertowe, konkursy

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Centrum Przedsiębiorczości Smolna, zaglądaj regularnie tutaj lub zapisz się na powiadomienia przetargowe.

Zaproszenie do współpracy

2016-12-22

Miasto Stołeczne Warszawa regularnie uczestniczy w  międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes oraz EXPO REAL w Monachium, które należą do najbardziej prestiżowych i popularnych wydarzeń  branży nieruchomości
w Europie.  Podobnie jak w latach ubiegłych do współpracy, oprócz Partnerów współorganizujących te wydarzenia wraz z Miastem, zapraszani są warszawscy przedsiębiorcy, w tym startupy i fundacje, których działalność promuje potencjał inwestycyjny i gospodarczy m.st. Warszawy.

 

 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe dot. opracowania wytycznych do programu funkcjonalno-użytkowego dla Centrum Kreatywności Nowa Praga

2016-12-07

Biuro Rozwoju Gospodarczego zwraca się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia. Zadanie to będzie realizowane w ramach projektu pn. „Rewitalizacja – wspólna sprawa” współfinansowanego ze środków UE, z Europejskiego Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna na lata 2014-2020. Projekt jest realizowany na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ministrem Rozwoju a miastem stołecznym Warszawa. W realizację Projektu zaangażowane są Biura Urzędu m.st. Warszawy, Urząd Dzielnicy Praga Południe,  jednostki organizacyjne m.st. Warszawy oraz Muzeum Warszawskiej Pragi. Polega on na wypracowaniu modelu przeprowadzenia rewitalizacji na obszarach miejskich poprzez opracowanie ścieżek dojścia do rozwiązania problemów w zakresie ożywienia gospodarczego i zwiększenia atrakcyjności inwestycyjnej.

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe Forget Heritage

2016-11-30

Przedmiot zapytania obejmuje:

  1. Opracowanie 5 formularzy dobrych praktyk zarządzania miejscami dziedzictwa kulturowego według podanego wzoru. Przykłady dobrych praktyk mają dotyczyć krajowych i lokalnych modeli zarządzania.
  2. Opracowanie 5 fiszek modeli szkoleniowych związanych z zarządzaniem miejscami dziedzictwa kulturowego. Fiszki mają dotyczyć krajowych i lokalnych modeli szkoleniowych.
  3. Sporządzenie raportu z metodologii pozyskiwania danych do opracowania powyższych dokumentów.

 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe na wybór eksperta

2016-11-18

Przedmiotem zamówienia jest wybór eksperta w celu moderacji spotkań lokalnej grupy partnerów w latach 2016-2019 oraz prowadzenia działań związanych z monitoringiem wdrażania dobrych praktyk wypracowanych w projekcie, zaplanowanych do wdrożenia w latach 2019-2021.

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe – promocja warszawskiego ekosystemu startupowego

2016-09-08

 

Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie merytoryczne, projekt graficzny i usługa DTP następujących materiałów informacyjno-promocyjnych:

  • przewodnika po warszawskim ekosystemie startupowym w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej
  • ulotki o warszawskim ekosystemie startupowym w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej

wg wstępnej koncepcji Zamawiającego wskazanej w załączonym zapytaniu ofertowym.

 

Dowiedz się więcej
budynek Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Zapytanie ofertowe – przeprowadzenie eksperckich wykładów

2016-05-11

Zapraszamy do składania ofert – termin do 20 maja 2016 r. do godz. 16.

Wyniki zapytania

Dowiedz się więcej

Otwarty konkurs na przygotowanie i przeprowadzenie programu wsparcia

2016-03-25

Otwarty konkurs na przygotowanie i przeprowadzenie 5 miesięcznego programu wsparcia rozwoju biznesowego w branżach: moda, design i gry komputerowe (od 1 czerwca do 31 października)

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe – wykłady #OPEN_SMOLNA

2016-03-04

Przedmiotem zamówienia jest:

Przygotowanie merytoryczne i przeprowadzenie 5 wykładów eksperckich (#OPEN_SMOLNA)
z zakresu: budowania marki, strategii marketingowej, obsługi klienta, mierzenia efektów w Internecie, jak inwestować by zarabiać.

 

 

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe – program doradczy ACADEMY_SMOLNA

2016-03-04

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie programu usług doradczych dla osób planujących otworzyć własną działalność gospodarczą oraz młodych firm pn. ACADEMY_SMOLNA.

Dowiedz się więcej

Zapytanie ofertowe

2016-02-29

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie cyklu szkoleń w zakresie modelowania biznesowego, marketingu oraz komunikacji i prezentacji pomysłów biznesowych.

 

Termin składania ofert: 14 marca 2016 r. do godz. 16:00.

Dowiedz się więcej
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin