Punkt Informacyjny i rejestracja działalności

Jeśli chcesz zarejestrować firmę w Warszawie, możesz zrobić to online, udać się do wybranego Urzędu dzielnicy lub przyjść do Punktu Informacyjnego w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Urząd Miasta stworzył przyjazny punkt poza urzędowymi budynkami, front office, w którym bez problemu  załatwisz formalności związane z firmą. Nurtują Cię pytania dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności? W Punkcie Informacyjnym możesz liczyć na poradę.

Zajrzyj tutaj także, gdy nie jesteś pewny, jak poruszać się po zasobach informacyjnych Urzędu Miasta – dowiesz się gdzie możesz najszybciej załatwić sprawę, z którą przychodzisz.

Konsultanci w Punkcie Informacyjnym w CPS pomogą Ci:

Zarejestrować działalność gospodarczą

Wniosek i instrukcje „jak wypełnić” znajdziesz na dole tej strony, możesz go wypełnić samodzielnie lub przyjść do Punktu – konsultanci wypełnią go razem z Tobą!

Zamknąć lub zawiesić działalność gospodarczą

Zorientować się w aktualnych dotacjach unijnych dla przedsiębiorczych

Konsultacje – osobiste, telefoniczne
i mailowe – są bezpłatne

Zapraszamy do Punktu Informacyjnego
w Centrum Przedsiębiorczości Smolna
w godzinach od 8:00 do 16:00.

Gdzie

Przyjdź na ul. Smolną 4,