Rusza program doradczy z elementami szkoleniowymi pod nazwą #Academy_Smolna!

Urząd m.st. Warszawy we współpracy z Fundacją Polska Przedsiębiorcza uruchamia program doradztwa biznesowego, prawnego i finansowo-księgowego oraz szkoleń skierowanych do osób planujących założenie własnej firmy lub przedstawicieli MŚP. Jako przedsiębiorczy mieszkańcy Warszawy, w ramach programu #Academy_Smolna, możecie bezpłatnie skorzystać z wiedzy wieloletnich praktyków i certyfikowanych trenerów z różnych dziedzin, stworzyć swój indywidualny biznes plan oraz uzyskać wsparcie w jego wdrożeniu.

Projekt dedykowany jest zarówno dla osób, które dopiero planują rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej jak też działających już na rynku, ale chcących się dalej rozwijać przedsiębiorców. Nie wprowadziliśmy kryteriów rekrutacji. Będziemy bezpłatnie wspierać wszystkie osoby z pomysłem na biznes, niezależnie od wieku. Jako mieszkańcy Warszawy będziecie mogli skorzystać z 500 godzin doradczych, z zakresu prowadzenia biznesu, prawa oraz finansów i księgowości.

Spotkania doradcze będą odbywać się w przestrzeniach Centrum Przedsiębiorczości Smolna przy ul. Smolnej 4 w Warszawie. Program uzupełnia ofertę Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Biurze Rozwoju Gospodarczego m.st. Warszawy.

 

REJESTRACJA:  academysmolna.nakiedy.pl.

SPOT PROMOCYJNY

 

Smolna_plakaty_academy-wersja 3-03