ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury to miejsce spotkań w samym centrum Warszawy, przeznaczone na wydarzenia związane z miejskimi innowacjami gospodarczymi, społecznymi oraz naukowymi, stanowiąc platformę współpracy między przedstawicielami środowisk nauki, gospodarki, oraz administracji.

Salon Gospodarczy mieszczący się na pierwszym piętrze Pawilonu ZODIAK, to wizytówka gospodarcza Warszawy, miejsce spotkań przedstawicieli jednostek naukowych, wiodących centrów transferu technologii oraz instytucji otoczenia biznesu, a także przyjmowania delegacji krajowych i zagranicznych w ramach obsługi inwestorów prowadzonej przez Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu m.st. Warszawy. To miejsce dedykowane warsztatom, seminariom i konferencjom związanym z promocją potencjału Warszawy i rozwojem przedsiębiorczości.

 

Przestrzeń Salonu Gospodarczego jest udostępniana bezpłatnie na wydarzenia partnerskie z Miastem , wpisujące się swoim charakterem w rozwój gospodarczy Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, które dotychczas odbyły się w Pawilonie.

 

Strona Pawilonu ZODIAK

ZODIAK – informacje

 

Osoba do kontaktu:

Arkadiusz Pawlak

apawlak@um.warszawa.pl

telefon: 22 44 33 201