Twoja firma jest w fazie start-upu? Skorzystaj z miejskiej oferty wsparcia!

Specjalnie dla młodych biznesów przygotowaliśmy ofertę wsparcia w formie programów akceleracyjnych i wyjazdów na międzynarodowe targi, które służą firmom w zdobyciu doświadczenia oraz poznania przyszłych inwestorów. Warszawa od 2015 roku, jako pierwsze miasto w Polsce, finansuje realizację miejskich programów akceleracyjnych. Operatorzy programów, wybrani w otwartych konkursach ofert, na zlecenie m.st. Warszawy przeprowadzają kompleksowe programy wsparcia startupów wspierające rozwój i promocję projektów biznesowych uczestników programów (startupów).

 

 

PRZEWODNIK WARSZAWA – MIASTO STARTUPÓW

Po dwóch latach obecności na rynku ukazała się druga edycja przewodnika po ekosystemie młodej przedsiębiorczości stolicy pt. „Warszawa Miasto Startupów”. Przewodnik „Warszawa Miasto Startupów” jest jedną z miejskich inicjatyw promujących ekosystem nowej przedsiębiorczości. Publikacja jest odpowiedzią na potrzeby przyszłych i młodych przedsiębiorców, którzy poszukują informacji o tym, w jaki sposób założyć startup, rozwinąć pomysł i finansować jego wdrożenie. Opowiadamy w nim o możliwościach, jakie daje stolica, zachęcając jednocześnie  do skutecznego wystartowania ze swoim pomysłem właśnie w Warszawie.

Pobierz: Warsaw City of Startups (eng)

Pobierz: Warszawa Miasto Startupów (pl)

 

 

 

 

OFERTA SZKOLENIOWA

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia w zakresie przedsiębiorczości organizowane przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Centrum Kreatywności Targowa oraz licznych Warszawskich partnerów.

Dowiedz się więcej

 

 

 

 

 

 

 

MIEJSKIE CENTRA BIZNESU

CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SMOLNA

CP Smolna jest pierwszym miejskim inkubatorem, coworkiem, punktem informacyjnym i centrum biznesowym dla małych i średnich firm. Bezpłatnie szkolimy i doradzamy jak założyć i rozwijać własny biznes, sieciujemy, robimy warsztaty, a miejsca do pracy – biurka i sale – wynajmujemy na preferencyjnych zasadach.

Centrum służy jako miejsce pobudzania rozwoju gospodarczego, innowacyjności i tworzenia nowych miejsc pracy na terenie stolicy, odgrywa kluczową rolę w aktywizacji i integracji środowiska MŚP.

– Zapraszamy na wirtualny spacer!

Wynajem biurek

– Wynajem sal konferencyjnych wstrzymany na czas pandemii

– Facebook

 

 

 

CENTRUM KREATYWNOŚCI TARGOWA

Centrum Kreatywności Targowa jest drugim miejskim inkubatorem, którego celem jest wsparcie kreatywnej przedsiębiorczości i integrowanie warszawskich inicjatyw z pogranicza aktywności kulturalnych i przemysłów kreatywnych. W Centrum Kreatywności Targowa możesz wynająć biuro, sale warsztatowe i otrzymać wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Centrum będzie docelowo zarządzane przez operatora zewnętrznego, wybranego w drodze postępowania koncesyjnego. W obecnej chwili trwa postępowanie.

– Zapraszamy na wirtualny spacer!

Wynajem biur i sal konferencyjnych

Facebook

 

 

 

 

CENTRUM KREATYWNOŚCI NOWA PRAGA

W kompleksie budynków przy ul. Targowej 80 i Inżynierskiej 3, o łącznej powierzchni ok. 3500 m² powstaje miejsce doskonalenia umiejętności, odkrywania talentów oraz wymiany wiedzy.

Działalność Centrum Kreatywności Nowa Praga ma na celu wspieranie ginących zawodów, promocję rzemiosł i stymulowanie współpracy między tradycyjnymi, a nowoczesnymi branżami sektora kreatywnego. Projekt zakłada w jak największym stopniu zachowanie istniejącej tkanki, która nadaje wyjątkowy klimat charakterystyczny dla tego miejsca. Przejawia się on przede wszystkim w surowości cegły ceramicznej. Zabiegi rewitalizacyjne i odtworzeniowe budynku przy ul. Targowej pozwolą na utrzymanie historycznego charakteru. Odbudowę nieistniejącej części budynku przy ul. Inżynierskiej przewiduje się w nowoczesnej formie, nawiązującej swoją kubaturą i rozkładem okien do oryginalnej tkanki. Ważnym elementem projektu jest zagospodarowanie przestrzeni między budynkami                                                                                                                                    uwzględniające szereg funkcji plenerowych.

                                                                                                            – Facebook

 

 

 

 

ZODIAK – WARSZAWSKI PAWILON ARCHITEKTURY

ZODIAK to nośnik informacji i twórcza przestrzeń, zaprezentowana w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Pawilon jest idealnym miejscem do prezentowania osiągnięć Warszawy zarówno na polu architektonicznym, jak i gospodarczym. To również miejsce dyskusji i wymiany wiedzy dla wszystkich, dla których architektura jest elementem podnoszenia jakości życia, aktywnych w przestrzeni miejskiej i działających na rzecz przedsiębiorczości i innowacyjności. Serdecznie zapraszamy Państwa na wszystkie, odbywające się ty wydarzenia!

Wydarzenia w Zodiaku

 

 

 

WYDARZENIA

 

Zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniach w zakresie wsparcia młodych firm, organizowanych przez nas oraz naszych partnerów:

Wydarzenia

Kalendarz