Twoja firma jest w fazie start-upu? Skorzystaj z miejskiej oferty wsparcia!

Specjalnie dla młodych biznesów przygotowaliśmy ofertę wsparcia w formie programów akceleracyjnych i wyjazdów na międzynarodowe targi, które służą firmom w zdobyciu doświadczenia oraz poznania przyszłych inwestorów. Warszawa od 2015 roku, jako pierwsze miasto w Polsce, finansuje realizację miejskich programów akceleracyjnych. Operatorzy programów, wybrani w otwartych konkursach ofert, na zlecenie m.st. Warszawy przeprowadzają kompleksowe programy wsparcia startupów wspierające rozwój i promocję projektów biznesowych uczestników programów (startupów).

PRZEWODNIK WARSZAWA – MIASTO STARTUPÓW

Po dwóch latach obecności na rynku ukazała się druga edycja przewodnika po ekosystemie młodej przedsiębiorczości stolicy pt. „Warszawa Miasto Startupów”. Przewodnik „Warszawa Miasto Startupów” jest jedną z miejskich inicjatyw promujących ekosystem nowej przedsiębiorczości. Publikacja jest odpowiedzią na potrzeby przyszłych i młodych przedsiębiorców, którzy poszukują informacji o tym, w jaki sposób założyć startup, rozwinąć pomysł i finansować jego wdrożenie. Opowiadamy w nim o możliwościach, jakie daje stolica, zachęcając jednocześnie  do skutecznego wystartowania ze swoim pomysłem właśnie w Warszawie.

Pobierz: Warsaw City of Startups (eng)

Pobierz: Warszawa Miasto Startupów (pl)

OFERTA SZKOLENIOWA

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na szkolenia w zakresie przedsiębiorczości organizowane przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Centrum Kreatywności Targowa oraz licznych Warszawskich partnerów.

MIEJSKIE CENTRA BIZNESU

CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SMOLNA

CP Smolna jest pierwszym miejskim inkubatorem, coworkiem, punktem informacyjnym i centrum biznesowym dla małych i średnich firm. Bezpłatnie szkolimy i doradzamy jak założyć i rozwijać własny biznes, sieciujemy, robimy warsztaty, a miejsca do pracy – biurka i sale – wynajmujemy na preferencyjnych zasadach.

Centrum służy jako miejsce pobudzania rozwoju gospodarczego, innowacyjności i tworzenia nowych miejsc pracy na terenie stolicy, odgrywa kluczową rolę w aktywizacji i integracji środowiska MŚP.

– Zapraszamy na wirtualny spacer!

Wynajem biurek/pokoi

Wynajem sal konferencyjnych

– Facebook

CENTRUM KREATYWNOŚCI TARGOWA

Centrum Kreatywności Targowa jest drugim miejskim inkubatorem, którego celem jest wsparcie kreatywnej przedsiębiorczości i integrowanie warszawskich inicjatyw z pogranicza aktywności kulturalnych i przemysłów kreatywnych. W Centrum Kreatywności Targowa możesz wynająć biuro, sale warsztatowe i otrzymać wsparcie w prowadzeniu biznesu.

Centrum będzie docelowo zarządzane przez operatora zewnętrznego, wybranego w drodze postępowania koncesyjnego. W obecnej chwili trwa postępowanie.

– Zapraszamy na wirtualny spacer!

Wynajem biur i sal konferencyjnych

CENTRUM KREATYWNOŚCI NOWA PRAGA

W kompleksie budynków przy ul. Targowej 80 i Inżynierskiej 3, o łącznej powierzchni ok. 3500 m² powstaje miejsce doskonalenia umiejętności, odkrywania talentów oraz wymiany wiedzy.

Działalność Centrum Kreatywności Nowa Praga ma na celu wspieranie ginących zawodów, promocję rzemiosł i stymulowanie współpracy między tradycyjnymi, a nowoczesnymi branżami sektora kreatywnego. Projekt zakłada w jak największym stopniu zachowanie istniejącej tkanki, która nadaje wyjątkowy klimat charakterystyczny dla tego miejsca. Przejawia się on przede wszystkim w surowości cegły ceramicznej. Zabiegi rewitalizacyjne i odtworzeniowe budynku przy ul. Targowej pozwolą na utrzymanie historycznego charakteru. Odbudowę nieistniejącej części budynku przy ul. Inżynierskiej przewiduje się w nowoczesnej formie, nawiązującej swoją kubaturą i rozkładem okien do oryginalnej tkanki. Ważnym elementem projektu jest zagospodarowanie przestrzeni między budynkami                                                                                                                                    uwzględniające szereg funkcji plenerowych.

– Facebook

ZODIAK – WARSZAWSKI PAWILON ARCHITEKTURY

ZODIAK to nośnik informacji i twórcza przestrzeń, zaprezentowana w atrakcyjnej i nowoczesnej formie. Pawilon jest idealnym miejscem do prezentowania osiągnięć Warszawy zarówno na polu architektonicznym, jak i gospodarczym. To również miejsce dyskusji i wymiany wiedzy dla wszystkich, dla których architektura jest elementem podnoszenia jakości życia, aktywnych w przestrzeni miejskiej i działających na rzecz przedsiębiorczości i innowacyjności. Serdecznie zapraszamy Państwa na wszystkie, odbywające się ty wydarzenia!

Wydarzenia w Zodiaku

WYDARZENIA

Zapraszamy do uczestniczenia w wydarzeniach w zakresie wsparcia młodych firm, organizowanych przez nas oraz naszych partnerów: