Przejdź do treści

Więcej o Centrum Przedsiębiorczości Smolna

W tym miejscu zamieszczone są materiały, dzięki którym lepiej poznasz Centrum Przedsiębiorczości Smolna, od pierwszej litery we wniosku o dofinansowanie projektu (realizowanego w ramach RPO Województwa Mazowieckiego 2007-2013) po dzisiejsze działania.

Projekt „Warszawska Przestrzeń Technologiczna – Centrum Przedsiębiorczości Smolna” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 – 2013. Projekt wpisuje się w założenia programu „Innowacyjna Warszawa 2020″, którego głównym zadaniem jest wdrożenie celu 4 Strategii rozwoju miasta stołecznego Warszawy do 2020 roku – „Rozwój nowoczesnej gospodarki opartej na wiedzy i badaniach naukowych”.

Powstałe Centrum ma sprzyjać tworzeniu spójnej polityki wspierania przedsiębiorczości poprzez budowanie porozumienia wszystkich instytucji zainteresowanych tą dziedziną.

Zapraszamy przedsiębiorców, kandydatów na przedsiębiorców i inne osoby do skorzystania z naszej oferty w zakresie:

1. Podstawowej pomocy informacyjnej świadczonej w ramach Front Office.

2. Działań Urzędu Pracy m.st. Warszawy .

3. Punktu informacyjnego o Unii Europejskiej Europe Direct.

4. Rejestracji działalności gospodarczej (składania wniosków do CEIDG).

5. Sal konferencyjnych (warsztatowych)

6. Powierzchni inkubatora przedsiębiorczości.

W Centrum Przedsiębiorczości Smolna mieści się także kawiarnia, dzięki której, goszczący u nas przedsiębiorcy mają możliwość zorganizowania indywidualnego spotkania bzinesowego w sprzyjającej atmosferze i miłych warunkach.

Materiały do pobrania

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

N

O

T

U

W

Z

#

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin