SZABLON

Creative Mixer #17: Jak projektować by nie wykluczać

Zapraszamy na kolejne spotkanie Creative Mixera- czyli wydarzenia networkingowego dla branży kreatywnej!

Creative Mixer #17 to kolejne z cyklu spotkań branży kreatywnej, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council od 2011 roku. Wydarzenie powstało we współpracy z partnerami: Element Talks oraz Mindspace.

Na spotkaniu 22 marca organizatorzy wraz z zaproszonymi ekspertami przyjrzą się bliżej zagadnieniu projektowania uniwersalnego w odniesieniu zarówno do produktów i usług, jak i przestrzeni wspólnych. Z punktu widzenia projektantów i architektów zastanowimy się, jakie aspekty należy uwzględnić, by projekt odpowiadał na potrzeby i angażował wszystkich użytkowników. W oparciu o przykłady z Polski i Wielkiej Brytanii porozmawiamy o najistotniejszych wytycznych w projektowaniu zorientowanym na integrację grup zagrożonych wykluczeniem. Nie mniej ważna w dyskusji będzie również perspektywa osób zamawiających i użytkujących produkty i usługi, czyli nas wszystkich.

W dyskusji wezmą udział:
- Ian McKinnon - Global Disability Innovation Hub (Londyn)
- prof. dr hab. inż. architekt Ewa Kuryłowicz - Kuryłowicz & Associates,
Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
- Oliwia Przybyła - Inclusive Car Interface, 10Clouds
- Wojciech Wasilewski - Netguru

Gospodarzami spotkania będą Ewa Ayton (Head Arts & Lucture, British Council) oraz Michał Olszewski (Wiceprezydent, Miasto Stołeczne Warszawa)

Po dyskusji zapraszamy na poczęstunek.

Prosimy o potwierdzenie udziału pod adresem: kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

Załącznik

18:00 ▶ 21:00