Przejdź do treści

Szkolenie SESAM: Elektronizacja zamówień publicznych w Unii Europejskiej

Zapraszamy wszystkich serdecznie na szkolenie poświęcone elektronizacji zamówień publicznych

W związku z realizacją przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości projektu SESAM, mającego na celu promocję zamówień UE wśród przedsiębiorców, zachęcamy do udziału w szkoleniu poświęconym elektronizacji zamówień publicznych w Unii Europejskiej. Szkolenie odbędzie się 25 czerwca br. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie. Rejestracja trwa, zapraszamy!

 

Celem szkolenia jest zapoznanie z aktualnymi regulacjami dotyczącymi elektronizacji zamówień publicznych w Polsce i wybranych krajach Unii Europejskiej. Prelegenci, r. pr. Piotr Trębicki i r. pr. Marta Pasztaleniec z CZUBLUN TRĘBICKI Kancelaria Radców Prawnych sp. p. odpowiedzą na pytania jak przygotować się do wdrożenia nowych zasad komunikacji elektronicznej, które będą obowiązywać od 18 października 2018 r. oraz jak niniejsze zasady funkcjonują w UE. Omówione zostaną zagadnienia dot. form elektronicznych w PZP, podpisu kwalifikowanego i projektu platformy e-Zamówienia.

 

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Program spotkania i formularz rejestracyjny zostały załączone poniżej.

 

Więcej informacji: mzp@parp.gov.pl, +48 22 432 86 45

 

PROGRAM SPOTKANIA

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Poniedziałek

25.06

2018
10:00 ▶ 14:30
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin