Przejdź do treści

#Workshop_Smolna: „Social Selling”

Podczas szkolenia poznasz różne modele sprzedaży online, zdobędziesz umiejętności promocji swojej marki i sklepu w internecie i opracujesz wstępny plan działań marketingowych, pozwalających na sprawne dotarcie do klienta.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do przedsiebiorców z województwa mazowieckiego. Obowiązuje rejestracja - link poniżej i w zakładce "Bilety".

 

Program szkolenia:
Sprzedaż online – różne modele
Co wpływa na efektywność sprzedaży online
Promocja sklepu – nowoczesne formy marketingu
Content marketing i jego wpływ na pozycjonowanie
Sprzedawaj tam, gdzie są Twoi klienci
Wybór optymalnych kanałów dotarcia do klienta

 

ZAPISY

 

Limit miejsc – 20

 

Regulamin szkolenia

Szkolenie jest częścią projektu #Workshop_Smolna 2019. Cykl obejmuje 12 bezpłatnych warsztatów dla przedsiębiorców sektora MŚP (i ich pracowników) z zakresu nowoczesnych metod promocji firmy w internecie, z wykorzystaniem social media. Cykl finansowany jest przez Urząd Miasta Warszawy i organizowany przez Kamila Czerwińska & Karolina Olszyńska we współpracy z Centrum Przedsiebiorczosci Smolna i Centrum Kreatywności Targowa. Informacje i kontakt: www.facebook.com/MoreThanBusiness.eu lub szkolenia@morethanbusiness.eu

 

Prowadząca warsztat: Ewa Gadomska – marketerka, trener, doradca. Zajmuje się szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz PR. W wyjątkowych przypadkach - interim manager w obszarze marketingu (np. sieć aptek Zdrowit). Kreowała wizerunek wielu firm, organizacji i osób prywatnych (polityków). Prowadzi szkolenia ze sprzedaży, marketingu i social media. Jej szkolenia, są prowadzone w sposób warsztatowy, dzięki czemu, uczestnicy mają okazję wykorzystać nowo nabytą wiedzę w praktyce. Prowadzi szkolenia zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

 

Podsumowanie w liczbach:

- 12 lat doświadczenia w marketingu
- ponad 850 dni szkoleniowych
- ponad 300 dni konsultacji
- 24 strategie personal brandingowe
- 46 opracowanych i wdrożonych z sukcesem strategii marketingowych (w tym marketingowo-sprzedażowych)
- 19 planów rozwoju firm

Czwartek

10.10

2019
09:30 ▶ 16:00
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin