Miasto Stołeczne Warszawa regularnie uczestniczy w  międzynarodowych targach inwestycyjnych MIPIM w Cannes oraz EXPO REAL w Monachium, które należą do najbardziej prestiżowych i popularnych wydarzeń  branży nieruchomości
w Europie.  Podobnie jak w latach ubiegłych do współpracy, oprócz Partnerów współorganizujących te wydarzenia wraz z Miastem, zapraszani są warszawscy przedsiębiorcy, w tym startupy i fundacje, których działalność promuje potencjał inwestycyjny i gospodarczy m.st. Warszawy.

 

Wybór startupów (maksymalnie 3 na pojedyncze wydarzenie)  uzależniony jest od jakości zaprezentowanych materiałów i ich wartości dodanej  do całości wystąpienia na targach np. aplikacji i prezentacji na stół multimedialny,  materiałów filmowych na ekrany LCD oraz innych rozwiązań, które mogą podnieść atrakcyjność merytoryczną i wizualną stoiska wystawienniczego.

W ramach współpracy  Miasto oferuje:

  • możliwość zgłoszenia się jako podwystawca m.st. Warszawy, co daje możliwość wykupienia wejściówek po preferencyjnych stawkach,
  • możliwość wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych na stoisku (stół multimedialny, ekrany LCD, urządzenia mobilne)
  • możliwość dystrybucji materiałów informacyjnych (ulotek i wizytówek);
  • możliwość spotkań B2B z innymi uczestnikami targów w ramach przestrzeni stoiska wystawienniczego;
  • szeroki wachlarz paneli i konferencji oferowanych przez organizatorów targów.

 

Firmy chętne do współpracy  w ramach targów MIPIM 2017, które odbędą się w dniach 14-17 marzec 2017 roku, zapraszamy do wysłania deklaracji udziału oraz prezentacji  swojej działalności i proponowanych materiałów na adres : Biuro Rozwoju Gospodarczego, Centrum Przedsiębiorczości Smolna ul. Smolna 4 ,00-375 Warszawa, mail:

Sekretariat.BRG@um.warszawa.pl.

 

Termin zgłoszenia chęci współpracy w ramach targów MIPIM  2017 mija 10 stycznia 2017 roku. Miasto zastrzega sobie prawo do wydłużenia powyższego terminu.

Uprzejmie informujemy, że w związku  z ograniczoną ilością miejsc  (maksymalnie 3 firmy) Miasto zastrzega sobie prawo do wyłonienia startupów w oparciu o zaprezentowane materiały. O doborze firm może decydować również kolejność zgłoszeń.

Miasto nie ponosi żadnych kosztów związanych z wyjazdem wybranych firm na targi inwestycyjne. Firmy we własnym zakresie ponoszą koszty wejściówek, transportu i zakwaterowania.