Przejdź do treści

Aktualności

z Centrum Przedsiębiorczości Smolna oraz informacje skierowane do przedsiębiorczych z Warszawy.

Tagi

#Academy_Smolna: „Jak kreować pomysły na innowacyjne biznesy”

2021-09-24

Mieszkasz w Warszawie i rozwijasz własną firmę? Planujesz ją założyć, ale potrzebujesz źródła inspiracji? A może chcesz wziąć udział w programie Academy_Smolna#2021, ale brakuje Ci tematu na sesję doradczą?

Czytaj dalej

Warsztaty dla przedsiębiorców na Pradze!

2021-09-22

Zapraszamy przedsiębiorców na warsztaty organizowane przez Urząd Dzielnicy Praga Południe!

Czytaj dalej

3 filary skutecznego rozwoju startupu

2021-09-21

Rozpoczynasz swoja podróż z biznesem – jesteś startup’em lub innowatorem? A może znalazłeś inwestora, ale nie wiesz jak wycenić swój startup? Ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

Czytaj dalej

reSTART

2021-09-20

Jesteś przedsiębiorcą lub przedsiębiorczynią? W przeszłości zamknąłeś/aś firmę, a dzisiaj wracasz do gry? Brawo! reSTART to program, w ramach którego otrzymasz kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa. Zdobędziesz umiejętności pomocne w prowadzeniu zespołu, a dzięki przeprowadzeniu przez nas analizy kompetencji Twoich i Twojej firmy, otrzymasz spersonalizowany plan działania i dedykowanych szkoleń. Networking wśród przedsiębiorców pozwoli Ci pozyskać nowe kontakty oraz uzyskać wsparcie w biznesowym rozwoju.

Czytaj dalej

Szybki start dla przedsiębiorczych

2021-09-20

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii zaprasza do 5. edycji Programu skierowanego do wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swoich pomysłów biznesowych!

Czytaj dalej

Rusza cykl warsztatów #Net_Smolna!

2021-09-16

Zapraszamy na bezpłatne 5 godzinne spotkania networkingowe oraz profesjonalne warsztaty biznesowe dla przedsiębiorców sektora MŚP z Warszawy i okolic!

Czytaj dalej
Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin