Przejdź do treści

Zapraszamy na warsztaty na temat celów rozwojowych naszego miasta w perspektywie 2030 roku.

Zaproszenie skierowane jest do Instytucji otoczenia biznesu.

27-04-2016

W związku z przystąpieniem do kolejnego etapu prac nad aktualizacją strategii rozwoju Warszawy, mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty nt. celów rozwojowych naszego miasta w perspektywie 2030 roku. Warsztat odbędzie się 28 kwietnia, o godzinie 15:00 w Pałacu Ślubów, przy Placu Zamkowym 5. Jest zaplanowany na około 3-3,5 godziny.

Dotychczas, w procesie udało nam się wypracować wizję Warszawy w 2030 r.: http://2030.um.warszawa.pl/2016/03/30/znamy-juz-wizje-warszawy-w-2030-roku/

Na warsztatach i innych spotkaniach organizowanych w kwietniu rozmawiamy z mieszkańcami o celach rozwojowych. Pytamy co i jak trzeba w Warszawie zmienić i poprawić, żeby osiągnąć obraz miasta opisany w wizji.

Informacja o warsztacie i formularz, który proszę przesłać na adres warszawa2030@um.warszawa.pl znajdują się pod adresem: http://2030.um.warszawa.pl/?event=warsztaty-dla-instytucji-otoczenia-biznesu&event_date=2016-04-28

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin