Przejdź do treści

Nasze miasto jest świetnym miejscem dla nowych przedsięwzięć…. A Wy co myślicie?

„W Warszawie warto inwestować, ponieważ…”. Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach do godz. 22.00.

07-10-2016

Te najbardziej warszawskie z warszawskich skarpetki z #PKiN są z nami na kończącym się właśnie #ExpoReal2016 w Monachium. Teraz mogą być Wasze! Stoisko Miasto Stołeczne Warszawa odwiedziły setki osób, które uznały, że nasze miasto jest świetnym miejscem dla nowych przedsięwzięć. A Wy co myślicie? Dokończcie zdanie: „W Warszawie warto inwestować, ponieważ…”. Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach do godz. 22.00. Pięć najciekawszych pomysłów zostanie nagrodzonych skarpetami w wersji damskiej ? lub męskiej ?. Regulamin konkursu znajdziecie na:https://www.facebook.com/notes/miasto-sto%C5%82eczne-warszawa/konkurs-exporeal-2016/1116976711670954

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin