Przejdź do treści

XIII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „BE THE LEADER”

17 października 2018, Centrum Konferencyjne Polin w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin

28-09-2018

Lider to ten, za którym idą inni. Lider to ten, który potrafi porwać tłumy. Lider to ten, który potrafi zrobić następny krok, wtedy, kiedy wydaje się, że nie da się pójść do przodu, choćby o centymetr. I ten, który pozwala innym przełknąć gorycz porażki, by lepiej poczuć smak sukcesu.

 

Projektujesz, programujesz, rozwijasz, sprzedajesz. Cokolwiek robisz zmieniasz rzeczywistość. Cokolwiek robisz, jesteś liderką.

 

Innowacyjność, twórczość i kreatywność to cechy, których potrzebujesz, by tworzyć przyszłość, zamiast na nią czekać. Jak je rozwijać u siebie i innych, jak wzmacniać swój potencjał przywódczy, co zrobić, by kobiety chętniej sięgały po władzę i czy przywódca musi nosić spodnie?

 

Podczas konferencji „Be the leader” razem z ekspertami i praktykami przywództwa takimi jak Anna Jakubowski, Bożena Leśniewska (Orange) oraz Jacek Santorski (Akademia Psychologii Przywództwa), sprawdzimy kim jest lider przyszłości. Czy można się nim stać, czy trzeba urodzić? Jakie narzędzia, techniki, postawy wzmacniają postawę przywódczą? Jak rozwijać siebie i innych? Skąd czerpać inspiracje i siły?

 

Nieważne, czy szefujesz wielkiej organizacji czy tylko samej sobie – spotkaj się z innymi kobietami, które zmieniają rzeczywistość. Ostatnia konferencja zgromadziła aż 550 uczestniczek!

 

Posłuchaj historii tych, które same stały się zmianą podczas panelu BE THE CHANGE, weź udział w warsztatach i daj się poznać.

 

Więcej: https://xiiikonferencjaspk.evenea.pl/

 

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin