Przejdź do treści

Konkurs dla startupów na udział w targach technologicznych Digital Demo Day

Jeśli prowadzisz w Warszawie startup z branży IT, ICT, VR, robotyki, IoT, AI, inteligentnych urządzeń czy cyberbezpieczeństwa aplikuj na konkurs, jedź z nami do Düsseldorfu na targi Digital Demo Day 2019 i przedstaw swój produkt na wspólnym warszawskim stoisku!

12-12-2018

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa organizują konkurs skierowany do warszawskich startupów z branż IT, ICT, VR, robotyka, IoT, sztuczna inteligencja, inteligentne urządzenia oraz cyberbezpieczeństwo. Nagrodą w konkursie jest wyjazd do Düsseldorfu i udział w targach Digital Demo Day 2019 na wspólnym warszawskim stoisku.

 

Digital Demo Day to targi skupiające ponad 100 niemieckich i międzynarodowych startupów oraz przyciągające ponad dwa i pół tysiąca odwiedzających. Udział w targach to możliwość spotkania z inwestorami i potencjonalnymi klientami z Niemiec i innych krajów. Wydarzenie organizowane jest przez DigiHub, jedną z najważniejszych instytucji wsparcia startupów i digitalizacji w Nadrenii Północnej-Westfalii. Na targach zorganizowane zostanie wspólne stoisko, na którym pięć warszawskich startupów zaprezentuje technologie Made in Poland.

 

Udział w wyjeździe jest bezpłatny. Wizyta studyjna odbędzie się w terminie 06-08.02.2019 i obejmie udział w evencie poprzedzającym targi „Ecosystem networking dinner”, udział w targach w charakterze współwystawcy na warszawskim stoisku oraz spotkania z przedstawicielami ekosystemu startupowego w Düsseldorfie. Biorące udział w wyjeździe startupy będą również widniały w katalogu wystawców targów. Organizator zapewnia przelot, zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport na miejscu.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

– posiadać siedzibę rejestrową w Warszawie;

– reprezentować branżę IT, ICT, VR, robotyki, IoT, AI, inteligentnych urządzeń, cyberbezpieczeństwa;

– dysponować prototypem, gotowym produktem, bądź produktem na poziomie MVP;

– przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy (w tym opis przedsięwzięcia w języku angielskim);

– przesłać prezentację przedsiębiorstwa/produktu;

– przesłać krótki firm przedstawiający działalność (fakultatywnie)

 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 16.12.2018. Zgłoszenia przyjmujemy na adres: startup@ahk.pl.

 

Konkurs będzie miał format dwuetapowy. Po wstępnej ewaluacji zgłoszeń, maksymalnie 15 wybranych startupów zaprezentuje swój produkt przed komisją konkursową. Przesłuchania odbędą się w dniu 18.12.2018 w Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

 

DO POBRANIA

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin