Przejdź do treści

Rozstrzygnięcie konkursu na wyjazd na Digital Demo Day 2019

W dniu 18.12.2018. rozstrzygnięty został konkurs na udział w wizycie studyjnej na targi Digital Demo Day 2019. Projekt skierowany był do warszawskich startupów z branż IT, ICT, VR, robotyka, IoT, sztuczna inteligencja, inteligentne urządzenia oraz cyberbezpieczeństwo. Uczestnicy konkursu po wcześniejszym przesłaniu materiałów zgłoszeniowych przedstawili swoje pomysły biznesowe przed komisją konkursową. Wybranych zostało 5 startupów, które…

09-01-2019

W dniu 18.12.2018. rozstrzygnięty został konkurs na udział w wizycie studyjnej na targi Digital Demo Day 2019. Projekt skierowany był do warszawskich startupów z branż IT, ICT, VR, robotyka, IoT, sztuczna inteligencja, inteligentne urządzenia oraz cyberbezpieczeństwo. Uczestnicy konkursu po wcześniejszym przesłaniu materiałów zgłoszeniowych przedstawili swoje pomysły biznesowe przed komisją konkursową. Wybranych zostało 5 startupów, które zaprezentują się w Düsseldorfie:

 

3D Motion Controls

Sagsport

uAvionics

Whirla

Versabox

 

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!

 

Wizyta studyjna odbędzie się w dniach 06.02.-08.02.2019. Startupy przedstawią swoje rozwiązania na wspólnym warszawskim stoisku. Digital Demo Day to targi skupiające ponad 100 niemieckich i międzynarodowych startupów oraz przyciągające ponad 2500 odwiedzających. Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo na stronie internetowej: https://digitaldemoday.de/.

Polityka cookies

Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z tego serwisu bez zmiany ustawień w przeglądarce oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.

Regulamin